Ceturtdien, 10.jūlijā pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrā "Rietumu centrs" atklāts mājsaimniecības preču mazumtirgotāja SIA "Jysk Linnen'n Furniture" ("Jysk") veikals.

Liepājas veikala attīstībā "Jysk" šogad investējis 165 000 eiro. "Jysk" veikala kopējā platība ir 1797 kvadrātmetri, un tajā vienlaikus tirgo apmēram 3000 preču,  informē "Jysk" vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure.

Veikalu Liepājā "Jysk" atklāja 2005.gadā.

Zundure norāda, ka veikals pārveidots atbilstoši jaunajam "Jysk" interjera un dizaina konceptam, padarot iepirkšanos tajā ērtāku. Tas būs piektais "Jysk" veikals Latvijā, kurā tiek ieviests jaunais kompānijas veikalu interjera koncepts.

"Pēc līdzšinējās pieredzes varam secināt, ka liepājnieki ir ļoti praktiski cilvēki un salīdzinājumā ar rīdziniekiem ikdienā biežāk iegādājas dažādas saimniecībā nepieciešamas preces un preces dārzam," stāsta Zundure.

Savukārt Rīgā vairāk ir iecienītas preces mājas iekārtošanai, dekorēšanai un mantu uzglabāšanai, piebilst Zundure.

Kā ziņo portāls Nozare.lv, SIA "Jysk Linnen'n Furniture" 2013.gadā apgrozījusi 30 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012.gadu, ir pieaudzis par 7%, savukārt peļņa uzņēmumam bijusi 1,6 miljoni eiro, kas ļāvusi SIA "Jysk Linnen'n Furniture" izkļūt no 2012.gadā piedzīvotajiem zaudējumiem.

"Jysk" ir starptautisks veikalu tīkls, kas piedāvā preces mājas labiekārtošanai.

SIA "Jysk Linnen'n Furniture" dibināta 2001.gadā ar pamatkapitālu 3 500 264 eiro. Uzņēmums pieder "Joska Eignarhaldsfelag ehf av PLC".