Kokteiļbārs "Red Sun Buffet" savā ziemas rezidencē Pasta ielā 2, kas piecus gadus bija izklaides vieta un naktsklubs, atgriezīsies ar jaunu darbības konceptu un jaunu vizuālo identitāti.

Turpmāk "Red Sun Buffet" būs atvērts katru dienu no pulksten 10 un ikdienā piedāvās gan dažādus dzērienus, gan arī uzkodas un pusdienas. No rītiem brokastīs apmeklētājiem piedāvās arī svaigi ceptus mafinus, bet svētdienu rītos – pankūku branču.

"Red Sun Buffet" piedāvās pasaules virtuvi, pagatavotu no svaigām un sezonālām izejvielām, pēc iespējas vairāk cenšoties izmantot vietējo ražotāju produkciju.

"Ir pagājuši pieci gadi, kopš sākām savu darbību, un šajā laikā esam piedzīvojuši strauju izaugsmi, no neliela kokteiļbāra Liepājas pludmalē kļūstot par vienu no ietekmīgākajiem zīmoliem visā Latvijā. Līdzšinējie panākumi mūs ir iedvesmojuši jaunām pārmaiņām, un šogad esam nolēmuši paplašināt savu darbību, mainot konceptu un arī vizuālo identitāti," stāsta "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts.

Pārmaiņas piedzīvojušas arī telpas, kurās dizainere Krista Strēle–Strēlīte atklājusi jaunas noskaņas, apvienojot "Red Sun Buffet" tiekšanos uz pārmaiņām un izaugsmi ar pārbaudītām vērtībām un tradīcijām.

Līdz ar jauno darbības veidu, "Red Sun Buffet" mainījis arī muzikālo formātu. Turpmāk daudz biežāk Pasta ielas "bufetes" apmeklētājus priecēs dzīvās mūzikas izpildītāji, kā arī roka, blūza un džeza noskaņas. Par muzikālo noformējumu rūpēsies arī dīdžeji.

Jaunā koncepta bārā "Red Sun Buffet" pie 22 galdiņiem vienlaikus būs iespējams apkalpot 80 cilvēku.

"Red Sun Buffet" bārs apmeklētājiem tiks atvērts 9.oktobrī pulksten 21, savukārt 17.oktobrī darbu sāks virtuve, kad arī jaunā koncepta bārs sāks gaidīt apmeklētājus katru dienu no pulksten 10.

Līdz ar jaunā krodziņa atvēršanu "Red Sun Buffet" aicina darbā arī viesmīļus un viesmīles, kā arī virtuves darbiniekus. Ja ir vēlme strādāt draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā, aicinām sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli uz e–pastu redsunbuffet@hotmail.lv.