Piektdien, 10.septembrī, pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet” noslēdz "Saulrieta mūzikas ciklu” ar spilgtā mākslinieka Mika Dukura koncertu, portālu irliepaja.lv informēja "Red Sun Buffet”  līdzīpašnieks Mareks Alberts.

Miks Dukurs, kurš labi pazīstams tiem, kuri seko aktualitātēm latviešu mūzikā, izceļas ne tikai ar spēcīgu balsi un profesionālu izpildījumu, bet arī ar spilgtu personību un radošu garu, jo ir pats savu dziesmu autors. Startējis Eirovīzijas dziesmu atlasēs, uzstājies ar solo koncertprogrammām, piedalījies dažādos TV šovos un pulcē ap sevi gana plašu pielūdzēju loku.

Ar Mika Dukura konceru noslēgsies „Vasaras saulrietu koncertu cikls Liepājas pludmalē”, kas norisinās jau otro gadu un Mareks Alberts cer šo tradīciju turpināt arī nākamajā sezonā.

"Žēl, ka vasaras pie mums tik īsas, bet varbūt tāpēc spējam tās tik ļoti novērtēt un izbaudīt. Tveicīgiem vasaras vakariem piestāv laba mūzika, pasteļkrāsas saulrieti un lieliska atmosfēra. To arī centāmies visas vasaras garumā saviem apmeklētājiem piedāvāt. Nekas gan nebeidzas. Bufete turpina darbu pludmalē un gaidām visus siltās telpās ar brīnišķīgu skatu uz pludmali,” teic Alberts.