Neskaitāmi koncerti un nakts ballītes visu vasaru ir piepildījušas Liepājas pludmali. Taču laiks gatavoties vēsākai gada sezonai, atvadoties no skaistu pludmales mirkļu piedzīvotas vasaras

Sestdien, 2.septembrī pulksten 20 apmeklētājus sagaidīs un ar muzikālo programmu izklaidēs mākslinieks Šota Adamašvili. Šota Adamašvili ir dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi, piedalījies vairākos Gruzijas TV šovos, kā arī vietējos un starptautiska mēroga festivālos. 2021.gadā mūziķis ieguvis Starptautisko kantrī mūzikas balvu Texas Sounds divās kategorijās – Virtual Rising Star Of The Year un Producer’s Choice. Gada laikā Šota ir apguvis latviešu valodu un iemācījies vairākas latviešu dziesmas. Mākslinieks iepriecinās koncerta klausītājus ar savu samtaino balsi, izpildot dažādas dziesmas kantrī stilā. Šota regulāri sniedza koncertus pludmales kafejnīcā šajā vasarā, un apmeklētāji viņu iecienījuši, pateicoties mākslinieka harizmai un skaistam akustiskajam repertuāram, informēja kafejnīcas vadītājs.

Šovasar pludmales kafejnīcā aizvadīti daudz skaisti koncerti kopā ar tādiem māksliniekiem kā Edijs Šnipke, Deniels Kemišs, Šota Adamašvili, Mārtiņš Balodis, Normunds Karpičs, Rustams Bagirovs, Uldis Veigurs, Gunārs Gaumigs, apvienība "Saxo White" u.c., kā arī par patīkamu atmosfēru nakts ballītēs rūpējušies DJ Bozco, DJ Cruncher, Alex-O, DJ David Grahn, DJ Ai-va, u.c.

"Gribam pateikt paldies ikvienam apmeklētājam, kas par ikvakara pastaigas vai garākas nedēļas nogales atpūtas galamērķi izvēlējies Liepāju un mūsu "bufeti". Ceram, ka esam iepriecinājuši šovasar daudzus pilsētas iedzīvotājus un viesus ar kvalitatīviem koncertiem un trakām ballītēm, un turpināsim to darīt vēl un vēl," tā par šīs vasaras notikumiem stāsta "Red Sun Buffet" saimnieks Mareks Alberts.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas Facebook un Instagram sociālajos tīklos.