Baudot vasaras siltos vakarus, pludmales kafejnīcas "Red Sun Buffet" organizatori aicina apmeklētājus uz bezmaksas koncertiem un ballītēm baltākajā Kurzemes pludmalē – Liepājā, informē kafejnīcas vadītājs.

Trešdien, 10. jūlijā, pulksten 20 "Red Sun Buffet" uzstāsies dziesmu autori Ostins Millers un Amanda Esposito (Austin Miller & Amanda Esposito) no Atlantas (ASV). Šovasar ar EP minialbumu "Baltic Songs" viņi viesojas Eiropā, un iedvesmu mākslinieki guvuši no daudzām tūrēm, kas notikušas Baltijas valstīs visas muzikālās karjeras laikā.

Ceturtdien, 11. jūlijā, no pulksten 20 vasaras ritmos ievedīs DJ no Ukrainas – DJ Andrew T, ar kuru kopā sagaidīsim ikvakara saulrietu.

Piektdien, 12. jūlijā, pulksten 20 notiks Egona Kronberga un Klintas Ivikas Erdmanes koncerts. Viņu personiskais izpildījums mūzikā uzrunās ikvienu apmeklētāju, izpildot dažāda žanra skaņdarbus. Pēc koncerta notiks ballīte visas nakts garumā kopā ar DJ Cruncher.

Nedēļas nogalē koncerti neizpaliks – sestdien, 13. jūlijā, pulksten 20 notiks Emīla Dreiblata, ilggadēja grupas "Willow Farm" dalībnieka koncerts. Emīls izpildīs dažādas sev mīļu mākslinieku dziesmas skaistā ģitāras un balss pavadījumā. Pēc koncerta notiks Jūras svētku ballīte kopā ar DJ Ai-va. Savukārt svētdien, 14. jūlijā, pulksten 20 notiks gruzīņu dziedātāja Šotas Adamašvili muzikālais vakars. Viņa amerikāņu country mūzikas izpildīšanas maniere pārsteigusi daudzus, veidojot īstu fanu pulku. Šota Adamašvili koncertā izpildīs gan paša sacerētas, gan labi pazīstamas populārās mūzikas dziesmas country stilā.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus. Brokastu bufete darbojas no 9 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien. Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook; Instagram.