Svinētājiem, kas grib pavadīt Jāņu svētkus Liepājas pludmalē, kafejnīcas pārstāvji piedāvās trīs dažādus koncertus un nakts ballītes. Arī Jāņu dienā, 24.jūnijā, pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" strādās kā ierasts – no pulksten 10 līdz pat pusnaktij, informēja kafejnīcas vadītājs.

Saulgriežu vakarā, 21. jūnijā pulksten 20 "Red Sun Buffet" muzicēs Rustams Bagirovs kopā ar Klintu Iviku Erdmani, kas vairākkārt piedalījusies "X faktorā" un kopš pagājušā gada ir grupas "Spacehead" dalībniece. Savukārt Rustams Bagirovs ir akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatorijas (Arnema), kā arī latīņu mūzikas katedras maģistratūras (Nīderlande) absolvents ar lielu pieredzi mūzikas pasaulē. Vakars turpināsies deju ritmos kopā ar DJ Cruncher.

22. jūnijā pulksten 20 pludmales kafejnīcā notiks Emīla Dreiblata muzikālais vakars. Emīls ir dziesminieks un ilggadējais grupas "Willow Farm" līderis, kura izpildītais repertuārs noteikti būs atpazīstams un jau ir iemīļots viņa klausītājiem – no "The Beatles" līdz "Radiohead", no Boba Dilana līdz "Travis" un "Coldplay". Arī šī vakara turpinājumā paredzētas dejas kopā ar DJ Cruncher.

23. jūnijā no pulksten 20 līdz pat rītam notiks Līgo Beach Party kopā ar DJ Cruncher. Arī Jāņu dienā, 24. jūnijā, pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" strādās kā ierasts – no pulksten 10 līdz pat pusnaktij!

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus. Brokastu bufete darbojas no 10 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien. Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook; Instagram.