Palielinoties apmeklētāju skaitam pludmalē, bārs "Red Sun Buffet" ir parūpējies par vakariem muzikālajā gaisotnē arī darba dienu vakaros, informēja kafejnīcas vadītājs.

3. jūlijā pulksten 20 notiks mūziķu Rustama Bagirova un Andas Zālītes koncerts. Rustams Bagirovs ir akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatorijas (Arnema), kā arī latīņu mūzikas katedras maģistratūras (Nīderlande) absolvents ar lielu pieredzi mūzikas pasaulē, savukārt Anda Zālīte ir dziedātāja no Kuldīgas, kas mācījusies Roterdamā (Jazz un Pop žanrs).

Ceturtdienas vakarā (4.jūlijā) pulksten 20 apmeklētāji varēs sagaidīt saulrietu kopā ar DJ Bozco.

Noskaņoties nedēļas nogalei palīdzēs apvienība "Saxo White", kas pieskandinās "Red Sun Buffet" piektdien, 5. jūlijā, no pulksten 20. Šis dinamiskais duets apvieno saksofona melodisko un dvēselisko skanējumu ar dīdžeja ritmiskajiem bītiem, un kopā tas rada unikālu un aizraujošu muzikālo skanējumu. Viņu mūzikā dzirdams elektronikas, džeza un fanka apvienojums, kā rezultātā tiek radīta skaņa, kas sevī ietver gan mūsdienīgus, gan klasiskus elementus. Neatkarīgi no tā, vai uzstāšanās notiek klubā, brīvā dabā vai privātā pasākumā, "Saxo White" enerģija un aizraušanās ar mūziku iekustinās katru klausītāju.Vakars turpināsies "Malibu Beach Party" noskaņās kopā ar DJ Cruncher. Sestdien, 6.jūlijā, pulksten 20 kafejnīcā uzstāsies duo Rustams Bagirovs kopā ar Klintu Iviku Erdmani.

No pulksten 23 vakaru turpinās "Youngtimer Afterparty" kopā ar DJ Alex O (Rīga).

Svētdien, 7. jūlijā, pulksten 20 notiks Edija Šnipkes koncerts.

Ieeja pasākumos ir bezmaksas. Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus. Brokastu bufete darbojas no 10 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien. Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook; Instagram.