Portāls irliepaja.lv saņēmis oficiālu "Rimi Baltica" apstiprinājumu mūsu jau publicētajai ziņai, ka TC "Ostmala" rekonstrukcija pārcelta uz 2020.gada sākumu.

"Tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcija nenotiks sākotnēji plānotajos termiņos un tirdzniecības centrs līdz 2020. gadam turpinās darbu kā līdz šim," portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Kā skaidro Preisa, "tam par iemeslu ir situācija nekustamo īpašumu tirgū, proti, kvalificētu speciālistu trūkums, kas liedz realizēt projektu plānotajā termiņā".

Par izmaiņām uzņēmums arī informējis tirdzniecības platību nomniekus, lai tie varētu plānot savu darbību atbilstoši aktuālajai situācijai.

"Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrs būs ērtāks gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Uzlabojumi tiks veikti vairāku mēnešu garumā, tikmēr Liepājas iedzīvotājiem būs pieejams gan "Rimi" veikals "Rietumu cents", gan vairāki "Supernetto" veikali.

Pēc rekonstrukcijas jaunatvērtajās telpās sagaidāmi arī jauni nomnieki papildu esošajiem. Savukārt Ostmalas darbiniekiem tiek nodrošināts darbs citos Liepājā esošajos Rimi tīkla veikalos," atbildē portālam irliepaja.lv raksta Preisa.

Rekontrukcijas ietvaros kopējā veikala platība nepalielināsies. Detalizētāk par iecerētajām izmaiņām pēc rekonstrukcijas "Rimi Baltica" neinformēja.
.