Sākot ar 13.augustu prāmju operators "Stena Line" uzsāks jaunu, uz kravu pārvadājumiem orientētu maršrutu starp Latviju, Zviedriju un Vāciju, jau esošajā maršrutā Liepāja–Trāveminde (Vācija) pievienojot piestāšanu Kārlskrūnas ostā (Zviedrija), informē uzņēmums.

Prāmju operators "Stena Line" nodrošina kravu un pasažieru pārvadājumus septiņos maršrutos Baltijas jūrā. Sākot ar 13.augustu, kā papildpakalpojums kravu pārvadātājiem tiks piedāvāts reiss maršrutā Liepāja–Trāveminde ar piestāšanu Kārlskrūnas ostā, tā nodrošinot plašākas tirdzniecības un transporta iespējas starp Baltijas valstīm un Skandināvijas dienvidu daļu.

"Mēs novērojam pieprasījuma pieaugumu pēc jūras pārvadājumiem Baltijas reģionā. Šis ir augošs reģions, kurā jau tagad ir jūtama aktīva "Stena Line" klātbūtne, un mums ir prieks, ka varam paplašināt klientiem sniegto iespēju klāstu. Mūsu mērķis ir nākotnē palielināt arī reisu skaitu un kapacitāti," saka Ēriks Tulins, Baltijas jūras ziemeļu reģiona vadītājs.

Maršrutā no Liepājas uz Trāvemindi zem dāņu karoga kursē divi "RoPax" kuģi "Stena Gothica" un "Urd" – abi ir 171 metru gari un ar 1600 līnijmetru ietilpību. Sākotnēji piestāšana Kārlskrūnas ostā būs tikai ceturtdienas vakarā – vienā virzienā no Liepājas uz Trāvemindi.


"Tas ir aizraujošs papildinājums mūsu darbībā un servisa nodrošināšanā. Mēs pastiprināsim savu pozīciju kā Eiropas vadošais prāmju uzņēmums, atbildot uz pieaugušo pieprasījumu Baltijas jūras reģionā," saka Niklass Mārtensons, "Stena Line" izpilddirektors.

Plašāka informācija par "Stena Line" prāmju maršrutu tīklu Eiropā, kursēšanas grafikiem un prāmjiem iespējams uzzināt stenalinefreight.com.