Ceturtdien, 14.augustā, deputāti divās domes pastāvīgajās komitejās akceptēja priekšlikumu pirkt nekustamo īpašumu Aldaru ielā 18.

Īpašums, kas atrodas starp Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra ieeju un ielas daļu, sastāv no zemesgabala 537 kvadrātmetru platībā. Īpašniece Vija Laima Zeltiņa piedāvā to pašvaldībai iegādāties par kadastrālo vērtību 3818 eiro.

Pēc domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāja Māra Egmaņa Pilsētas attīstības komitejas sēdē sacītā, zemesgabala tirgus vērtība esot desmit tūkstoši eiro. Uz portāla jautājumu, vai zemesgabals pašvaldībai ir nepieciešamas, Egmanis atbildēja apstiprinoši, piebilstot: „Par tādu cenu grēks būtu nepirkt!”

Deputāti pilnvaroja domes izpilddirektoru Edgaru Rātu pašvaldības vārdā slēgt pirkuma līgumu par nekustamo īpašumu Aldaru ielā 18.

Savukārt Nekustamā īpašuma pārvaldei uzdots sagatavot pirkuma līguma projektu, bet pēc tā noslēgšanas veikt nepieciešamās darbības nekustamā īpašuma noformēšanai Liepājas tiesas Zemesgrāmatu nodaļā uz Liepājas pilsētas pašvaldības vārda un veikt nekustamā īpašuma nodokļa samaksu.

Pašvaldības Finanšu pārvaldei šā gada budžetā jāparedz finanšu līdzekļi 3 818 eiro apmērā nekustamā īpašuma iegādei un 116,21 eiro apmērā nekustamā īpašuma nodokļa samaksai.

Lēmuma izpildi uzdots kontrolēt izpilddirektora vietniekam Mārtiņam Tīdenam.