Kā plānot un realizēt mārketinga aktivitātes savam zīmolam vai uzņēmumam, neatkarīgi no nozares, kurā tas darbojas, kādi ir biežāk izmantotie mārketinga triki, un, kā tie ietekmē patērētāju, par to vieslekcijā "Pats sev mārketinga speciālists" stāstīs asociētā profesore, mārketinga eksperte Iveta Liniņa.

Vieslekciju, kura notiks 24.februārī pulksten 18 Biznesa augstskolas "Turība" Liepājas filiālē, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās, apmeklēt aicināts ikviens interesents.

“Mārketings mūsdienās ir mums visapkārt, turklāt šīs prasmes ir nepieciešamas un noderīgas arī dažādās ikdienas situācijās, ne tikai uzņēmējdarbībā. Mārketinga zināšanās palīdzēs veidot savu tēlu un profesionālo izaugsmi, attīstīt uzņēmējdarbību, kā arī veidot kāda jau pastāvoša uzņēmuma vai iestādes mārketinga plānu. Mārketingam ir liela nozīme procesu virzībā un attīstībā," uzsver Iveta Liniņa. 

 Vieslekcijas laikā Iveta Liniņa stāstīs, kā plānot un realizēt mārketinga aktivitātes savam zīmolam vai uzņēmumam, neatkarīgi no nozares, kurā tas darbojas. Tāpat būs iespēja kopīgi ar eksperti analizēt populārākos mārketinga instrumentus un trikus, kas šobrīd tiek plaši pielietoti.

Iveta Liniņa ir mārketinga un pārdošanas vadības speciāliste un pasniedzēja, ekonomikas zinātņu doktore, vairāku zinātnisko pētījumu un publikāciju autore ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi pārdošanas un mārketinga vadībā Latvijas un arī starptautiskos uzņēmumos. Lasa seminārus un konsultē uzņēmumus mārketinga jautājumos un pārdošanas procesu organizēšanā, aktīvi darbojas Nozares ekspertu padomē kā padomes priekšsēdētāja vietniece un ir Latvijas Tirgotāju asociācijas padomes locekle.

Ja vēlies apgūt noderīgas mārketinga prasmes, iemācīties pielietot tās savā ikdienā, popularizējot un attīstot savu zīmolu vai uzņēmumu, aicinām apmeklēt vieslekciju 24. februārī pulksten 18. Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu. https://www.registration.lv/Turiba-vieslekcija-240220 Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.