Uzņēmums "airBaltic Training" saņēmis sertifikātu, lai savā bāzē Starptautiskajā lidostā Liepāja izveidotu autorizētu "Diamond Aircraft" lidmašīnu apkopes centru, informē A/S “Air Baltic Corporation” korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

"airBaltic" operatīvās vadības direktors Pauls Cālītis norāda: "Mūsu modernā "Diamond Aircraft" flote ir viens no veiksmes faktoriem "airBaltic" Pilotu akadēmijai, kas ir lieliski piemērota programma ikvienam, kas vēlas kļūt par "airBaltic" pilotu. Izveidojot Baltijā pirmo autorizēto "Diamond Aircraft" lidmašīnu apkopes centru, mēs pastiprinām savas iespējas un radām jaunas darbavietas Liepājā."

"Diamond Aircraft Industries GmbH" civilo lidmašīnu pārdošanas vadītājs Austrijā Reinhards Švaigers: ""Diamond Aircraft" un "airBaltic Training" izveidojušās ilgas un lieliskas attiecības, nodrošinot pilotu akadēmiju ar modernākajām apmācību lidmašīnām un FNPTII simulatoru. Mēs esam jo sevišķi priecīgi, ka "airBaltic Training" tagad kļūst par autorizētu apkopes centru, lai sniegtu ātru un efektīvu servisu "Diamond Aircraft" klientiem Baltijas reģionā."

"airBaltic Training" tagad ir tiesīgs veikt garantijas un pēcgarantijas apkopes "Diamond Aircraft" DA40 un DA42 lidmašīnām, kā arī sniegt ražotāja apstiprinātu garantiju.

airBaltic Pilotu akadēmija uzsākusi pieteikšanās procesu jaunām studentu grupām 2020. un 2021. gadam. Lai iegūtu papildu informāciju un pieteiktos studijām, apmeklējiet http://pilotacademy.com.

"airBaltic" meitas uzņēmums "airBalticTraining" savā modernajā un īpaši izveidotajā apmācības centrā Rīgā piedāvā plašu aviācijas apmācību pakalpojumu klāstu. Uzņēmums izveidots 2010.gadā un kopš tā laika katru gadu sniedz apmācību aptuveni 3000 profesionāļu no visas pasaules – vairāk nekā 1500 pilotiem, gandrīz 1000 stjuartu un vairākiem simtiem lidostas darbinieku, bagāžas aģentiem, drošības darbiniekiem un citiem.

"Diamond Aircraft" ir vienīgais uzņēmums, kas lidojumu apmācību institūcijām piedāvā pilnu modernu, drošu, degvielu taupošu un uzticamu viena un divu dzinēju lidmašīnu klāstu, kā arī augstas precizitātes "Diamond Simulation" lidojumu apmācības ierīces un ar tām saistītus apkopes pakalpojumus un pilotu apmācību. Uzņēmums 1981.gadā dibināts Austrijā, kur joprojām atrodas tā galvenā biroja ēka. Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet www.diamond-air.at.