Noslēdzoties Latvijas Bankas izsludinātajam iepirkumam par profesionālo tuvcīņas apmācību Liepājā, noskaidrots, ka vienu gadu to darīs SIA "Liepājas Budo centrs".

Kopējā līgumcena, par kuru noslēgts līgums ir 12 000 eiro.

Apmācīti tiks Latvijas Bankas Aizsardzības pārvaldes darbinieki. Treniņu grupā plānoti, apmēram, seši darbinieki.

Līguma izpildes laiks 2017.gada 2.janvāra līdz 27.aprīlim, no 2017.gada 12.jūnija līdz 30.novembrim, no 2018.gada 2.janvāra līdz 31.maijam un no 2018.gada 2.jūlija līdz 29.novembrim. Apmācība notiks pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 11 Latvijas Bankas telpās, Teātra ielā 3.

Aizsardzības pārvaldes darbiniekiem tiks mācīta aizsardzība no sitiena ar roku, elkoni, kāju, celi, galvu, izvairīšanās no žņaugšanas un sāpju paņēmieniem, atbrīvošanās no satvērieniem, aizsardzība no sitieniem ar nazi, steku, nūju, aizsardzība no pistoles, sāpju paņēmienu pielietošana, metienu tehnika, sitienu tehnika, steka, nūjas izmantošana pret sitienu ar roku, kāju, nazi, steku, nūju, sasaistīšanas  paņēmieni (roku dzelžu un saišu uzlikšana), konvojēšanas metodes un drošība, pilnveidota vispārējā fiziskā sagatavotība.

"Liepājas Budo centrs" šādi ar Latvijas Banku sadarbojas jau kopš 2012.gada.