Ceturtdien, 16.februārī, pulksten 16 Dārza ielā 4/8 ar svinīgu pasākumu tiks atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Liepājas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA inkubatoriem reģionos.

Inkubatora atklāšanas pasākumā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

Savukārt pēc oficiālā atklāšanas pasākuma visi interesenti laipni aicināti piedalīties pasākumā "Mashup* Night Liepaja 2017", kurā neformālā gaisotnē tiks atzīmēta LIAA Liepājas biznesa inkubatora atklāšana radošo industriju kvartālā Dārza ielā, kā arī visi klātesošie tiks iepazīstināti ar Liepājas radošo industriju centra "D10" attīstības plāniem.

Liepājas biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 11 pašvaldībās, tostarp Liepājā, kā arī Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nicas, Rucavas, Priekules, Vaiņodes, Saldus un Brocēnu novados.

Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita informācija pieejama LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.