Jau kopš 16. augusta Liepājas Pētertirgū, Siena ielā 4, pircējiem atvērts tirdzniecības centra internetā 220.lv klātienes veikals un preču saņemšanas punkts. Turpmāk Liepājas iedzīvotājiem būs iespēja ne tikai bez maksas saņemt tiešsaistē pasūtītās preces, bet arī klātienē iegādāties populārākās preču kategorijas - smaržas, kosmētiku un preces bērniem,  kopskaitā 2500 dažādu preču vienību.

Jaunā veikala un preču saņemšanas punkta atvēršanā ieguldīti 50 000 eiro. Tas atvērts tieši Liepājā, jo pilsēta atrodas ģeogrāfiski tālu un tajā ir liels 220.lv klientu skaits, tāpēc, lai nodrošinātu labāko iepirkšanās pieredzi, uzņēmumam ir jābūt tur, kur ir tā klienti.


Turpina L. Bubko: "Mums rūp mūsu klientu vēlmes, tāpēc, domājot par pircējiem, kuriem patīk iepirkties un iepazīties ar preču sortimentu ne vien tiešsaistē, bet arī klātienē, un kuri vēlas internetā iegādātās preces saņemt ātri un bez maksas, visā Latvijā atveram klātienes veikalus un preču saņemšanas punktus. Liepājas veikala preču sortimentā būs pieejamas, piemēram, dažādas pasaulē zināmu zīmolu smaržas un kosmētikas preces ("Versace", "Hugo Boss" u.c.). Papildu būs nopērkamas arī "Lego" un citu zīmolu rotaļlietas, "Xiaomi" viedās ierīces un virkne citu preču. Turklāt, tuvojoties mācību gada sākumam, pircējiem būs pieejamas bērnu mugursomas ar īpašām atlaidēm."

Jaunatvērtā Liepājas veikala un preču saņemšanas punkta darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 9.00 līdz 19.00, bet sestdienās no 10.00 līdz 17.00. Savukārt svētdienās veikals būs slēgts.


Tagad kopumā Latvijā ir pieejami jau 4 uzņēmuma klātienes preču saņemšanas punkti un veikali – pa vienam Liepājā un Daugavpilī, savukārt Rīgā – divi.

Jāuzsver, ka, lai rūpētos par klientu drošību, 220.lv veikalos un preču saņemšanas punktos tiek ievēroti visi veselības aizsardzības un drošības pasākumi, tai skaitā klientu skaita ierobežošana vienā telpā, 2 metru distances ievērošana, kā arī tiek izmantoti tādi risinājumi kā norobežojošais stikls, dezinfekcijas līdzekļu lietošana. Ik reizi pēc klienta numuriņa izsniegšanas tiek veikta digitālo ekrānu dezinfekcija un virsmu dezinfekcija. Apmeklētājiem ir aicinājums saskaņā ar valstī noteiktajiem nosacījumiem veikalu apmeklēt, lietojot sejas aizsargmasku.