Piektdien, 22.jūlijā, Brīvības ielā 9, pretī "Rietumu centram" darbu Liepājā uzsāka jauna konditoreja "Miko", portālu informē SIA "Pauze K" valdes locekle Lelda Zīverte.

"Miko" konditoreja pēc savām īpašajām receptēm vairāk kā 100 produkcijas veidus saviem klientiem Saldū gatavo jau 15 gadus. Daudziem liepājniekiem "Miko" ir iemesls iegriezties Saldū, bet daudzi ar "Miko" piparkūkām iepazinās Adventa laikā tirdzniecības centrā "Kurzeme".  Nu visa šī produkcija būs pieejama arī liepājniekiem "Miko" konditorejā Brīvības ielā 9 – pretī "Rietumu centram".

"Miko" – saīsinājums no "mini konditoreja". Mini – tas nozīmē, ka pati konditoreja ir neliela, bet tās produkcija – maza, izsmalcināta un eleganta.

Kūkas un kūciņas, pīrāgus un pīrādziņus, eklērus, cepumus, produkcijas izlases un visu pārējo kopā ar kafiju varēs nobaudīt nelielajās kafejnīcas telpās, tur arī veikt pasūtījumus, saņemt īpaši gatavotu produkciju un aplūkot mākslinieces Diānas Krūmiņas gleznas.

Iestādēm, organizācijām un citām juridiskām personām konditoreja piedāvā savus pakalpojumus kafijas pauzēm, banketiem un citiem svinīgiem pasākumiem – apkalpošana un galdu klāšana ar visu iespējamo konditorejas produkciju, salātiem un dzērieniem.