Nebijis un aizraujošs jaunums Liepājas veļas ražotāja "Lauma Lingerie" sortimentā, kas daiļās dāmas sagaida šajā rudenī, ir sporta veļas "Lauma Active" kolekcija.

Tā papildina ik sezonu pieejamo bāzes kolekciju klāstu ar 6 dažādiem modeļiem un iezīmē vietējā ražotāja darbības sākumu sporta veļas segmentā. Atzīmējot šo notikumu, "Lauma Lingerie" aizsāk kampaņu ar mirkļbirku #LaimeKustībā, draudzīgā garā izaicinot Latvijas sievietes dalīties ar saviem iedvesmojošajiem brīžiem sportojot.

Pirms vēl visi pārējie mājās ir modušies, tu nododies sportam – ar tevi ir sirdspuksti, soļi, kustība. Pieaug intensitāte un piere noraso vieglām mirdzuma lāsītēm, tava iemīļotā rīta rosmes mūzika liek šoreiz izdarīt vēl vairāk kā parasti. Tu saproti – laime ir kustībā!

Veļas ražotājs "Lauma Lingerie" sporta veļas līnijā "Lauma Active" ir ievērojis minimālistisku eleganci, tādējādi liekot uzsvaru uz veļas valkātāju un tās kustībām – apģērbi vienmēr būs ērti un funkcionāli, kalpojot arī īpaši dinamiska treniņa laikā. Dažādiem treniņiem, laikapstākļiem un atšķirīgām klientu vēlmēm radīti 6 dažādi "Lauma Active" sporta veļas modeļi, kurus iespējams kombinēt savā starpā.

Jaunajā kolekcijā pieejams kā sporta krūšturis, ko iespējams valkāt arī kā topu, tā arī pusgarš topiņš un ķermeņa augšdaļu pilnīgi nosedzošs krekliņš treniņam aukstākā laikā. Piedāvātā sporta krūštura modelim izmēru skala ir ievērojami plaša – tie pieejami sākot no 70B līdz 95F izmēram. Ķermeņa apakšdaļai – īsi šortiņi, pusgarie un garie legingi – tik pieguļoši, ka treniņa laikā par sevi neliks pat manīt. Katrs modelis ir īpašs, taču pievilcīga ir arī to cenu kategorija – sporta apģērbi ir pieejami sākot no 9,95 eiro, padarot patīkamu un komfortablu sportošanu pieejamu ikvienai sievietei.

Tas uzskatāmi norāda uz "Lauma Lingerie" filozofiju, radot šo kolekciju: "Esam pārliecināti, ka sportojot visas sievietes ir vienlīdzīgas un to individualitāte izpaužas tieši kustībā un iekšējā labsajūtā, tādēļ tā pasvītrošanai nepieciešama sporta veļa ar askētisku un funkcionālu dizainu. Izvēloties kvalitatīvus materiālus un pieredzējušus šuvējus, taču tajā pat laikā paturot tikai pašu svarīgāko, esam spējuši iegūt lieliskus produktus par pieejamām cenām." stāsta "Lauma Lingerie" produktu menedžere Lāsma Kaupiņa.

"Lauma Lingerie" ar mirkļbirku #LaimeKustībā aizsāk kampaņu, kuras radīšanā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, ievietojot sociālajā tīklā Instagram fotogrāfijas no savas dienas iedvesmojošajiem treniņiem. Sīkāka informācija par kampaņu un balvām pieejama "Lauma Lingerie" sociālajos tīklos Instagram un Facebook.