Veļas ražošanas uzņēmums AS "Lauma Lingerie" aizvadītajā nedēļa konstatējis lielāku sejas masku pārdošanas apjomu, taču ažiotāža nav novērota, aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.

"Maskas aizvadītajā nedēļā sākuši pirkt vairāk, taču milzīgs pieprasījuma pieaugums nav novērots un nekādas ažiotāžas nav," sacīja Matisone.

Viņa skaidroja, ka uzņēmums pavasarī sejas maskas ražoja lielākos apjomos, jo arī pieprasījums pēc tām bijis lielāks. Savukārt tagad piedāvājums ir stabils, bet īpašu pieprasījuma pieaugumu uzņēmums neizjūt.

Kā ziņots, no trešdienas līdz 6.novembrim mutes un deguna aizsegu lietošana sabiedriskajā transportā ir obligāta, un par tā nelietošanu var neielaist transportā vai izsēdināt no tā. Kā mutes un deguna aizsegu var lietot medicīniskās, nemedicīniskās jeb higiēniskās maskas, kā arī vizierus un sejas vairogus.

"Lauma Lingerie" apgrozījums pērn bija 6,901 miljons eiro, kas ir par 1,4% mazāk nekā 2018.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 11,7% un bija 500 345 eiro.

Kompānija "Lauma Lingerie" reģistrēta 2005.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 35 571 eiro. "Lauma Lingerie" ir "Silvano Fashion Group" meitasuzņēmums. "Silvano Fashion Group" ir starptautisks veļas ražošanas un mazumtirdzniecības uzņēmums, kura akcijas tiek kotētas Tallinas un Varšavas fondu biržās.

Foto no facebook.com/lovelauma