Turpinot Zviedrijas prāmju kompānijas "Stena Line" darbības paplašināšanu Baltijas jūrā, 19.janvārī savā pirmajā reisā maršrutā Ventspils‒Nīnashamna dodas jaunais prāmis "Stena Baltica". Tas šajā maršrutā turpmāk kursēs kopā ar "Stena Scandica", aizstājot "Stena Flavia", kas savukārt kopā ar "Stena Livia" veiks pasažieru pārvadājumus maršrutā Liepāja–Trāveminde, informē komunikācijas konsultante Janīna Biteniece.

Tādējādi maršrutā Liepāja–Trāveminde no 31. janvāra kursēs divi prāmji – "Stena Livia" un "Stena Flavia". Vecie prāmji, kas bija lēnāki par šiem, līnijā vairs nekursēs. Prāmju grafiks pieejams mājaslapā stenaline.lv.

No katras ostas tiek īstenoti seši reisi nedēļā, kopumā maršrutā 12 reisi nedēļā, ziņo Biteniece.

"Stena Line" ir viena no vadošajām prāmju kompānijām Eiropā ar 37 kuģiem un 17 maršrutiem Ziemeļeiropā. "Stena Line" ir svarīga Eiropas loģistikas tīkla sastāvdaļa: uzņēmums izstrādā jaunus kombinēto pārvadājumu kravas risinājumus, apvienojot pārvadājumus pa dzelzceļu, sauszemes ceļiem un jūru. "Stena Line" ir arī nozīmīga loma tūrisma nozarē Eiropā, nodrošinot pasažieru pārvadājumus.