Publicitātes attēls


Lai arī šobrīd liela daļa cilvēku savu laiku plāno ar viedierīču palīdzību, tomēr klasiskie kalendāri joprojām ir aktuāli. Gan galda, gan sienas kalendāri joprojām atrodami kā mājokļos, tā birojos.

Kalendāri plašā izvēlē ir pieejami grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās, taču, ja ir vēlme izgatavot kalendāru, kas kalpos kā labs mārketinga instruments, jāizvēlas personalizēta kalendāra izveide un druka.

Ko ņemt vērā, veidojot kalendāru biznesa vajadzībām? Par to vairāk raksta turpinājumā!

Svarīgs kritērijs – kvalitāte

Lai sasniegtu labu rezultātu, kas patiešām pilda paredzētos uzdevumus un reprezentē zīmolu atbilstošā veidā, īpaša uzmanība ir jāpievērš kvalitātei.

Iepriekš ieteicams padomāt par optimālu kalendāra izmēru, funkcionalitāti, izmantotajiem krāsu toņiem, teksta fontu, kvalitatīvu papīru, kā arī par izturīgiem lapu savienojumiem. Ir arī svarīgi, lai tekstā nebūtu drukas kļūdu.

Piemēroti fotoattēli

Personalizētam kalendāram ir vajadzīgi arī atbilstoši attēli. Vislabāk izvēlēties profesionāla fotogrāfa uzņemtus attēlus. Var lūgt arī dizainera palīdzību, lai kalendārā iekļautu atbilstošas krāsu kombinācijas, uzņēmuma logo un citus elementus.


Attēlus ir ieteicams izvēlēties saistītus ar uzņēmuma pārstāvēto nozari. Piemēram, tie var būt produkcijas attēli vai fotogrāfijas, kas atspoguļo uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.

Kvalitatīvi materiāli

Nozīme ir arī materiāliem. Šobrīd iespējas ir plašas, tomēr, izvēloties labāko risinājumu, domā ilgtermiņā – ņem vērā to, ka kalendāram ir labi jākalpo visa gada garumā.

Kvalitatīvi kalendāri – enivo

Vai vēlies izgatavot personalizētu kalendāru, ko uzdāvināt saviem klientiem un biznesa partneriem? Ieskaties uzņēmuma enivo mājas lapā www.poligrafija.lv un izvēlies kādu no daudzajām iespējām!

Uzņēmumam enivo ir vairāku gadu pieredze dažādu drukas produktu realizēšanā. Tas nozīmē, ka, izvēloties savu kalendāru veidot kopā ar enivo zinošo komandu, Tu saņemsi:

• Pārdomātu dizainu – kalendāra maketu izstrādā profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi;
• Kvalitāti – kalendāru drukā tiek izmantoti tikai labākie un izturīgākie materiāli;
• Plašas iespējas – enivo piedāvājumā plašākais galda un sienas kalendāru klāsts Baltijā;
• Individuālu pieeju – iespēja izveidot oriģinālus risinājumus, piemēram, neregulāras formas kalendāru.

Vēlies izmantot personalizēta kalendāra priekšrocības, lai popularizētu savu zīmolu? Ieskaties www.poligrafija.lv!