No 25.oktobra līdz 24.novembrim elektroniskajās izsolēs tiks izsolīti vairāki maksātnespējīgajam uzņēmumam "Liepājas osta LM" piederošie nekustamie īpašumi Liepājā.

To kopējais novērtējums ir 289 000 eiro, liecina paziņojumi "Latvijas Vēstnesī", raksta aģentūra LETA.

Izsolē tiek piedāvāts nekustamais īpašums Sliežu ielā 4, kas sastāv no 25 būvēm. Īpašuma novērtējums un attiecīgi izsoles sākumcena ir 131 400 eiro, bet izsoles solis – 6570 eiro.

Tiek izsolītas arī domājamās daļas no nekustamā īpašuma Sliežu ielā 4. Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 124 300 eiro, bet izsoles solis – 6215 eiro.

Domājamās daļas no nekustamā īpašuma Sliežu ielā 4B tiek piedāvātas izsolē ar sākumcenu 7600 eiro un izsoles soli 380 eiro.

Izsolē nonākuši arī divi uzņēmumam piederoši dzīvokļu īpašumi. Dzīvoklis un kopīpašuma domājamās daļas Graudu ielā 4 tiek izsolītas ar izsoles sākumcenu 21 000 eiro un izsoles soli 1050 eiro. Savukārt dzīvokli un kopīpašuma domājamās daļas no būves un zemes Siļķu ielā 14 pārdod ar izsoles sākumcenu 4700 eiro un izsoles soli 235 eiro.

Izsoles organizē uzņēmuma maksātnespējas procesa administratore Zanda Kokare-Rode. Elektronisko izsoļu noslēgums būs 24.novembrī pulksten 13.

Visām personām, kurām uz nekustamajiem īpašumiem ir tiesības, kas nepieļauj to pārdošanu izsolē, jāpieteic savas prasības tiesā līdz izsoles dienai. Personām, kuras vēlas piedalīties izsolē, līdz 14.novembrim ir jāiemaksā nodrošinājuma summa "Liepājas ostas LM" norēķinu kontā un jānosūta lūgums administratorei par autorizāciju izsolei.

Jau ziņots, ka Liepājas ostas stividorkompānijas AS "Liepājas osta LM" maksātnespēju Liepājas tiesa pasludināja šī gada 12.maijā. "Liepājas osta LM" bija maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma "Liepājas metalurgs" meitasuzņēmums.