Liepājas speciālā ekonomiskā zona (SEZ) izsludinājusi iepirkumu projekta "Zvejniekiem nepieciešamās infrastruktūras pilnveidošana Liepājas ostā – 2.kārta" būvdarbiem.

Par to liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija, ziņo LETA.

Būvdarbi sastāvēs no trīs daļām atbilstoši SIA "Alserviss Pluss" izstrādātiem būvprojektiem – Liepājas ostas piestātņu Nr.71 un Nr.72 atjaunošanas un to piebraucamā ceļa Atslēdznieku ielas posma pārbūves pirmās kārtas, kā arī Liepājas ostas piestātnes Nr.83 atjaunošanas un Liepājas ostas piestātņu Nr.85, Nr.86, Nr.87 atjaunošanas.

Iepirkuma paredzamā līgumcena norādīta divi miljoni eiro.

Piedāvājumi iesniedzami līdz 22.februāra pulksten 10.

Iepirkuma darbi tiks veikti un finansēti projektā "Zvejniekiem nepieciešamās infrastruktūras pilnveidošana Liepājas ostā – 2.kārta", kura realizācija notiek saskaņā ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansējuma Rīcības programmu zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020.gadam pasākumu "Zvejas ostas un izkraušanas vietas".

Projekta otrā kārta paredz līdz šā gada maijam rekonstruēt vairākas piestātnes un teritorijas, kas ir reģistrētas kā zivju izkraušanas vietas vai tiek izmantotas zvejniecības uzņēmumu darbības nodrošināšanai.