Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA "DG termināls" 19.februārī pulksten 17 rīko sabiedrisko apspriešanu par bituma pārkraušanas apjoma palielināšanu kā arī sortimenta papildināšana ar jaunu produkta grupu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", ziņo LETA.

Sabiedriskā apspriešana notiks par plānotajām izmaiņām A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā, proti, esošā produkta bituma pārkraušanas apjoma palielināšanu, kā arī sortimenta papildināšanu ar jaunu produkta grupu.

Ar iesnieguma kopsavilkumu par plānotajām izmaiņām A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujā var iepazīties Liepājas SEZ "DG termināls" mājaslapā "www.dgterminals.lv" un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā.

Sabiedrība var iesniegt rakstiskus priekšlikumus Valsts vides dienesta Kurzemes reģionālajā vides pārvaldē līdz šā gada 15.martam.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme tiks organizēta neklātienes formā. Pieteikties apspriešanai var, rakstot uz uzņēmuma e–pastu "hub@dgterminals.lv" un norādot savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un e–pasta adresi. Neklātienes sanāksmes pieejas saite tiks nosūtīta uz norādīto e–pasta adresi vienu dienu pirms sanāksmes.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "DG termināls" apgrozījums 2019.gadā bija 7 891 817 eiro, peļņa – 1 566 607 eiro. Finanšu rādītāji par pagājušu gadu vēl nav publiskoti.