Mitro salvešu ražotāja "Cotton Club Liepāja" jaunās kokvilnas higiēnas preču ražotnes būvniecību un noliktavas rekonstrukciju plānots sākt janvārī, bet pabeigt paredzēts sešu līdz septiņu mēnešu laikā.

To aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma izpilddirektors Sergejs Binkovskis.

Viņš norādīja, uzņēmums šogad 1.decembrī izsolē par 115,7 tūkstošiem eiro iegādājās Liepājas sporta manēžu "Daugava", kuru plānots rekonstruēt par noliktavu. ''Manēžu izmantosim kā noliktavu, bet blakus celsim jaunu ražošanas ēku, kur atradīsies kokvilnas higiēnas preču ražotne,'' sacīja Binkovskis.

Tāpat viņš pastāstīja, ka projekta investīcijas plānotas sešu līdz septiņu miljonu eiro apmērā, tajā skaitā aptuveni trīs miljonus eiro uzņēmums plāno piesaistīst no Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Pēc viņa teiktā, uzņēmumā ražos vates kociņus un vates plāksnītes, kā arī uzņēmumā tiks pārstrādāta kokvilna, kas ir nepieciešama vates kociņu un vates plāksnīšu ražošanai. Saražotā produkcija tiks realizēta Eiropas tirgū.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka uzņēmums "Cotton Club", kas šobrīd Liepājā ražo mitrās salvetes, un Itālijas kompānija "Sanitars" ir izstrādājuši jaunas ražotnes projektu, kas paredz izveidot vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā. Paredzēts, ka ražotne darbu sāks līdz 2015. gada septembrim, nodrošinot darba vietas aptuveni 200 cilvēkiem.

"Cotton Club Liepāja" mitro salvešu ražotne tika pieņemta ekspluatācijā 2014.gada februārī. Kompānija dibināta 2011.gadā. 2013.gadā "Cotton Club Liepāja" strādāj ar 880,9 tūkstošu eiro apgrozījumu un cieta 88,6 tūkstošu eiro zaudējumus.