Igaunijas kompānija "Cinamon Holding", kas parakstījusi līgumu par Liepājas kinoteātra "Balle" iegādi, šī kinoteātra attīstībā plāno investēt ap 100 000 eiro, ziņo aģentūru LETA.

Par to informējis "Cinamon Holding" Baltijas mārketinga vadītājs Andrejs Kučeruks.

Investīcijas tiks ieguldītas kinoteātra darbības uzlabošanai.

"Turpmākās investīcijas kino darbības uzlabošanai mērāmas ap 100 000 eiro, papildinot kinoteātra aprīkojumu un interjeru, atjaunojot mājaslapu un uzlabojot biļešu tirdzniecību internetā.

Kučeruks iepriekš jau norādīja, ka "Cinamon Holding" plāno kinoteātri "Balle" attīstīt, to pilnībā iekļaujot "Cinamon" kinoteātru grupā. Uzņēmums plāno atjaunot kinoteātra telpas un aprīkojumu, izveidot jaunu mājaslapu un pievienot kinoteātri kopējai "Cinamon Holding" kinoteātru vadības sistēmai.

"Kinoteātris "Balle" patlaban jau ir aprīkots ar digitālajiem 2D un 3D kino demonstrēšanas projektoriem. Taču nākamgad Liepājas kino piedzīvos būtiskas un pozitīvas pārmaiņas," teica Kučeruks.

Kā ziņots, "Cinamon Holding" parakstījusi līgumu par Liepājas kinoteātra "Balle" iegādi. Darījuma summa netiek atklāta. Darījums ir daļa no "Cinamon Holding" izaugsmes stratēģijas, kas paredz paplašināt kinoteātru tīklu Baltijas valstīs. "Balle" būs otrais "Cinamon" kinoteātris Latvijā un piektais kinoteātris "Cinamon Holding" grupā.

Kinoteātris "Balle", kas atrodas Rožu laukumā 5/6, Liepājā, darbosies ierastajā režīmā ar esošo nosaukumu, darba laiku, filmu seansu regularitāti un biļešu cenām.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, kompānija "Cinamon Holding" šī gada 10.oktobrī ir kļuvusi par uzņēmuma SIA "Liepājas kinoteātris" vienīgo īpašnieci. Uzņēmums "Liepājas kinoteātris" dibināts šī gada 6.jūnijā. Līdz 10.oktobrim tas piederēja AS "KB Investments", kura par "Liepājas kinoteātra" īpašnieci kļuva šī gada 17.augustā. Bet līdz tam "Liepājas kinoteātris" piederēja SIA "Kino Balle", kas pilnībā pieder AS "Infrastructure Investments". Gan "KB Investments", gan "Kino Balle", gan arī "Infrastructure Investments" valdē darbojas uzņēmējs Ivars Kesenfelds.

SIA "Kino Balle" apgrozījums 2015.gadā bija 454 811 eiro un peļņa - 38 708 eiro. Uzņēmums dibināts 2008.gadā, tā pamatkapitāls ir 2845 eiro.

Kinoteātri "Cinamon" Rīgā pārvalda "Cinamon Holding" piederošais uzņēmums SIA "Multiplex systems", kura apgrozījums pērn bija 2 438 687 eiro. Uzņēmums pērn cieta 104 553 eiro lielus zaudējumus. "Multiplex systems" dibināts 2006.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 34 149 eiro.

Kompānija "Cinamon Holding" dibināta 2005.gadā, un tās centrālais birojs atrodas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. "Cinamon Holding" patlaban darbojas piecās pilsētās - Tallinā, Tartu, Rīgā, Liepājā un Kauņā, pārstāvot "Cinamon" un "Kosmos IMAX" zīmolus.

"Cinamon Holding" apgrozījums 2015.gadā bija 8,6 miljoni eiro. Uzņēmumā strādā 131 darbinieks.