Vakar notikušajā izsolē bijušo Liepājas sporta manēžu "Daugava" nosolījusi mitro salvešu ražotāja SIA "Cotton Club Liepāja", aģentūra LETA uzzināja Liepājas domē.

Manēžas teritorijā uzņēmums nākamgad plāno atvērt jaunu kokvilnas higiēnas preču ražotni.

Izsolei bija pieteicies viens pretendents. Pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu uzņēmums "Cotton Club Liepāja" nosolījis par 115 700 eiro. Visa pirkuma summa izsoles uzvarētājam jāsamaksā divu mēnešu laikā pēc izsoles rezultātu apstiprināšanas, kas plānota nākamajā Liepājas domes sēdē 11.decembrī.

Kā aģentūru LETA informēja "Cotton Club Liepāja" rīkotājdirektors Sergejs Binkovskis, bijušās sporta manēžas telpās plānots ierīkot noliktavu, bet blakus tai tiks būvēta jaunā ražotnes ēka. Ražotnes būvniecībā un ražošanas iekārtu iegādē plānots investēt aptuveni piecus līdz sešus miljonus eiro. Plānots, ka jaunā ražotne sāks darbu nākamgad.

Jaunās ražotnes izveidei piesaistīts itāļu investors "Sanitars S.P.A.", kas šogad kļuvis arī par "Cotton Club Liepāja" līdzīpašnieku.

Kā ziņots, Liepājas dome vakar izsolīja nekustamo īpašumu Krūmu ielā 74, Liepājā, jeb bijušo sporta manēžu "Daugava".

"Laumas" rajonā esošā manēža ir novecojusi un neatbilst nekādiem standartiem. Kopš pagājušā gada rudens manēža vairs netiek izmantota, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā. Izsoles sākumcena bija 115 200 eiro. Nekustamais īpašuma sastāv no nedzīvojamās ēkas un zemesgabala 10 820 kvadrātmetru platībā.

Uzņēmums "Cotton Club", kas dibināts 2000.gadā, ir vadošais vates izstrādājumu un higiēnas līdzekļu ražotājs, kā arī viens no lielākajiem kosmētikas līdzekļu ražotājiem Krievijā. Tā ražotnes ir izvietotas Krievijā, Turcijā, Ķīnā un Latvijā, nodrošinot darbavietas vairāk nekā 2000 darbinieku. Liepājas ražotne, kas izveidota 2013.gadā, ir pirmā, kas izvietota Eiropas Savienības teritorijā. "Cotton Club" savu produkciju piegādā vairāk nekā 600 klientiem visos Krievijas reģionos, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Moldovā, Polijā, Latvijā un citās valstīs.

Uzņēmums "Sanitars" dibināts 1971.gadā un ir lielākais kokvilnas vates un spilventiņu ražotājs Itālijā. Pašreizējā uzņēmuma produkcijas kapacitāte ir 35 tonnas kokvilnas materiāla dienā un 80 miljoni vates spilventiņu iepakojumu gadā.

Kā ziņots, SIA "Cotton Club Liepāja" 2013.gadā Liepājā izveidoja kokvilnas higiēnas preču ražotni, radot ap 90 darbvietām. Ražotne, kas aizņem 5458 kvadrātmetru platību, atrodas Liepājā, Ziemeļu ielā 19. Ražotnes telpas tiek īrētas no SIA "Lauma Fabrics".

"Cotton Club Liepāja" pamatkapitāls ir 5 521 600 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 63,78% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Krievijas pilsonim Maralbekam Gabdsatarovam, bet 36,22% - Itālijas kompānijai "Sanitars S.P.A.".