Ir noslēdzies iepirkuma konkurss par degvielas iegādi pilsētas pašvaldības, tās iestāžu, aģentūru un kapitālsabiedrību vajadzībām un noskaidrots tā uzvarētājs.

Iepirkuma konkursam bija pieteikušies trīs pretendenti – SIA "Circle K Latvia" ar piedāvāto līgumcenu 731 097,15 eiro, SIA "Neste Latvija" ar 721 444,83 eiro un AS "VIADA Baltija", kas ieguva līguma slēgšanas tiesības, piedāvājot zemāko cenu, 686 217,96 eiro.

Pasūtītāji, kas slēgs līgumu ar uzvarētājfirmu būs pilsētas pašvaldība, vienpadsmit pašvaldības iestādes, divas pašvaldības aģentūras un vairāki SIA – "OC Liepāja", "Liepājas RAS", "Liepājas teātris", "Liepājas Latviešu biedrības nams", "Lielais Dzintars" un arī "Liepājas namu apsaimniekotājs".

Līguma izpildes laiks ir 36 mēneši jeb 3 gadi no līguma noslēgšanas dienas, tātad gada laikā degvielas iegādei plānots iztērēt apmēram 228 739,32 eiro lielu naudas summu.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā sniegtā informācija, sākotnēji  šis iepirkuma konkurss tika izsludināts jau šī gada marta vidū, tika veikti grozījumi, bet tika noslēgts bez rezultātiem. Kad jūlijā tas tika izsludināts atkārtoti, SIA "Neste Latvija" iesniedza sūdzību, pēc kuras sekoja vēl divi grozījumi.

No 2013. gada līdz šim gadam pašvaldība degvielu iegādājās no SIA "Statoil Fuel & Retail Latvia" par kopējo līgumcenu 441 695,66 latu apmērā.