Decembra sākumā Bāriņu ielā 14 apmeklētājiem durvis vēris jaunais aktīvās atpūtas preču veikals "Gandrs", kas liepājniekiem atrāda nupat kā restaurētās vēsturiskās ēkas jauno elpu.

Tur iespējams iegādāties pasaulslavenu zīmolu – "Elan", "Fjall Raven", "Julbo", "Lafuma", "Millet", "Merida", "Petzl" u.c. preces aktīvai atpūtai dabā, kā arī izmantot velo un ziemas inventāra darbnīcas pakalpojumus un tūrisma inventāru iznomāt.

Uzņēmums "Gandrs" dibināts 1989.gada 21.maijā kā dabas grāmatu izdevniecība, taču šobrīd tas kļuvis par Latvijā lielākā daudznozaru uzņēmumu šajā sfērā, kas klientiem piedāvā tūrisma preču, velosipēdu un ziemas inventāra iegādi, velosipēdu, ziemas inventāra un tūrisma inventāra nomu, velosipēdu un ziemas inventāra apkopi, piedzīvojumus dabā gan grupām, gan uzņēmumiem, kā arī poligrāfijas pakalpojumus.

Jaunās veikala telpas Bāriņu ielā 14 ir patiess estētisks baudījums. Šeit, līdztekus kamīna uguns sprakšķiem un ar lineļļu apstrādātās koka apdares raksturīgajai smaržai, sajūtama senatnes vērtību atdzimšana mūsdienās.

Ikviena lieta, kas pieejama "Gandrs" veikalos, nav tikai lieta – tās ir sajūtas. Sajūtas, kuras ļauj piedzīvot, izbaudīt dabas varenību, jaunatklāt pašiem sevi un dabu nosaukt par savu draugu.