Pārtikas un sadzīves preču interneta veikals "Barbora.lv" atvēris pirkumu saņemšanas punktus Bauskā, Jelgavā, Liepājā, Ventspilī, Saldū, Talsos un Tukumā, nodrošinot pārtikas iegādi internetā arī Latvijas reģionu iedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja "Barbora" pārdošanas un mārketinga vadītāja Jekaterina Pukinska.

Viņa norādīja, ka attīstību reģionos "Barbora.lv" veic ciešā sadarbībā ar mazumtirdzniecības tīklu "Maxima". Zemgalē "Barbora.lv" produktu saņemšanas punkti atrodas Bauskā, Pionieru ielā 2, ("Maxima X" veikalā) un Jelgavā, Rīgas ielā 11A, ("Maxima XX" veikalā).

Savukārt Kurzemē produktu saņemšanas punkti atrodas Liepājā, Klaipēdas ielā 62, ("Maxima XX" veikalā), Ventspilī, Celtnieku ielā 17, ("Maxima X" veikalā), Saldū, Brīvības ielā 30, ("Maxima XX" veikalā), Talsos, Rīgas ielā 8, ("Maxima XX" veikalā) un Tukumā, Kurzemes ielā 36, ("Maxima XX" veikalā).

Kā skaidroja Pukinska, reģionu iedzīvotāji produktus un sadzīves preces var pasūtīt "Barbora.lv" interneta mājaslapā "www.barbora.lv". Pēc reģistrācijas mājaslapā pircējam jāizvēlas preces no piedāvātā sortimenta, jāatzīmē pirkumu saņemšanas vieta un laiks un jāveic apmaksa par pasūtījumu. Norēķināties par pirkumu iespējams internetbankā vai, izmantojot "Visa" vai "MasterCard" norēķinu kartes.

Pēc tam, kad klients "Barbora.lv" mājaslapā savā virtuālajā grozā būs salicis pasūtījumu un veicis apmaksu, "Maxima" darbinieki sāks komplektēt produktus. Tiklīdz pasūtījums būs gatavs saņemšanai, klients saņems īsziņu. Ierodoties izvēlētajā veikalā, klientam būs jāpiezvana uz īsziņā norādīto tālruņa numuru un "Maxima" veikala darbinieks atnesīs pasūtījumu uz produktu saņemšanas punktu, sacīja Pukinska.

LETA jau iepriekš ziņoja par "Barbora.lv" plāniem tuvākajā laikā sākt piedāvāt pirkuma saņemšanas punktus 26 Latvijas pilsētu un mazpilsētu "Maxima" veikalos.

"Barbora.lv" apgrozījums 2018.gadā bija 4,7 miljoni eiro, kas ir par 48% vairāk nekā gadu iepriekš.

"Barbora.lv" veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimēs – Ikšķilē, Baložos, Dreiliņos, Sauriešos, Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Ķekavā, Mārupē, Olainē, Stopiņos, Gaujā, Kadagā, Ikšķilē un Siguļos.

"Barbora.lv" darbību Latvijā sāka līdz ar "e-maxima.lv" pakalpojuma pārdošanu uzņēmumam "Radas", kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu "Barbora". Uzņēmums "Radas" ir "Maxima grupe" piederošs uzņēmums.