Telekomunikāciju operators "Baltcom" šogad plāno uzsākt darbību jaunās pilsētās, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Pēteris Šmidre.

Intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" viņš atzina, ka "Baltcom" ārpus Rīgas daudzās vietās nav izveidots savs datu pārraides tīkls, tāds pašlaik ir Jelgavā, Ogrē un Salaspilī. "Šogad mēs šo trūkumu labosim, modernizējot savu tīklu tajās pilsētās, kurās mēs jau darbojamies, bet vēl to neesam paveikuši. Tāpat mēs uzsāksim darbību jaunās pilsētās," sacīja "Baltcom" vadītājs.

Pēc Šmidres teiktā, "Baltcom" plāno uzsākt darbu lielākajās Latvijas pilsētas – Valmierā, Dobelē, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Cēsīs. "Šobrīd mēs plānojam sākt darbību tieši šajās pilsētās. Tiesa, kādā secībā mēs sāksim darbu šajās pilsētās un kādā secībā iesim iekšā to telekomunikāciju tirgos, to pagaidām grūti nosaukt. Tomēr viens ir skaidrs - kādā no manis nosauktajām pilsētām mēs šogad sāksim darboties," viņš norādīja.

Kompānija "Baltcom" piedāvā digitālās un kabeļtelevīzijas pakalpojumus, nodrošina balss telekomunikāciju un interneta sakarus. "Baltcom" lielākais īpašnieks kopš pērnā gada maija ir "RPAX One S.A.", kam pašlaik pieder 70% kapitāldaļu, 29,96% daļu īpašnieks ir Kiprā reģistrētais "Mackonar Impex Limited", bet 0,04% pieder "Latvijas Valsts radio un televīzijas centram".

Pilnu intervijas tekstu lasiet http://bbs.bns.lv sadaļā "Komentāri/Intervijas".