Atklāts Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Euro DK" loģistikas centru Satiksmes ielā 6, informē SEZ preses pārstāve Līga Ratniece-Kadeģe.

LSEZ "Euro DK" SIA ir viens no uzņēmumiem ar visdinamiskāko attīstību informācijas tehnoloģiju jomā. Uzņēmums dibināts 2007. gadā un šobrīd veic eksportu uz vairāk nekā 150 valstīm. No 2009. gada uzņēmums "Euro DK" sekmīgi realizē dažādu aprīkojumu vadu un bezvadu tīklu ierīkošanai: rūterus, antenas, tīkla komutatorus, kabeļus, drošības un monitoringa rīkus.

Šobrīd uzņēmums "Euro DK" ir Latvijas eksporta līderis vairākās pasaules valstīs. Tā korporatīvo klientu vidū ir vairāk nekā 5 tūkstoši uzņēmumu visā pasaulē: no nelieliem uzņēmumiem līdz lielām valsts un komercorganizācijām. Uzņēmumam ir liels attīstības potenciāls un tālejoši plāni, un tas turpina strauji nostiprināt savas pozīcijas tirgū.

"Euro DK" LSEZ kapitālsabiedrības statusu ieguva 2016.gada 5.decembrī. Šobrīd "Euro DK" komanda strādā 22 cilvēki ar vidējo algu 1912, kuri aktīvi attīsta tīkla preču izplatīšanas tirgu un padara augsto tehnoloģiju preces pieejamas jebkuram pircējam. 2018.gada pirmajā pusgadā neto apgrozījums bija 14 022 555 eiro.

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Euro DK" SIA ar Liepājas SEZ pārvaldi ieguldījumu līgumu noslēdza 2016. gada 15. decembrī, lai īstenotu projekt "Loģistikas centra būvniecība un aprīkošana", ieguldot vairāk kā 1 miljonu eiro.