Ceturtdien, 19.maijā, Liepājas valstspilsētas domes sēdē apstiprināti otrās elektroniskās izsoles noteikumi, tostarp izsoles sākuma cena nekustamajam īpašumam Vecajā ostmalā 54, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Izsoli organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Nekustamā īpašuma pārvalde" un izsoles procesā iegūtos līdzekļus plāno novirzīt citu pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu sakārtošanai.

Saistībā ar to, ka pirmā šī īpašuma izsole beidzās bez rezultāta, domes deputāti lēma organizēt atkārtotu elektronisko izsoli, nosakot objekta sākumcenu 415 300 eiro.

Izsolāmais nekustamais īpašums Liepājā, Vecajā ostmalā 54 sastāv no zemes gabala ar kopējo platību 2 670 m2 un uz tā esošās apbūves – muitas ēkas ar kopējo platību 2 320,1 m2, kā arī inženiertehniskajām komunikācijām un aprīkojuma.

Īpašums atrodas Liepājas pilsētas centrā, teritorijā starp Muitas, Celtnieku, Uliha ielām un Veco ostmalu, pie Tirdzniecības kanāla. Objekta tuvākajā apkārtnē atrodas noliktavas, ostas infrastruktūras objekti. Attālums no īpašuma līdz Liepājas centram, kur atrodas visi svarīgākie infrastruktūras objekti, ir aptuveni 700 m. Piekļūšanai pie Objekta izmantojamā Vecā ostmala rekonstruēta, labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Autotransporta apstāšanās un stāvēšana ir iespējama tieši pie ēkas, blakus atrodas arī labiekārtotās stāvvietās.

Analizējot izsolāmo īpašumu, nekustamā īpašuma vērtētāji uzskata, ka, ņemot vērā tā atrašanās vietu un nekustamo īpašumu tirgus situāciju, labākais izmantošanas veids ir sabiedriskā, biroju vai pakalpojumu ēka.

Īpašumam ir labs inženiertehnisko komunikāciju nodrošinājums – iespējami pieslēgumi, labi attīstīta apkārtnes sociālā un transporta infrastruktūra, objekta sastāvā ir palīgēka, īpašums atrodas prestižā rajonā, salīdzinoši liels zemes gabals, pamatēka ir ar plašām pielietojuma alternatīvām.

Izsolei pieteikties var elektronisko izsoļu vietnē šeit: https://izsoles.ta.gov.lv/.