Liepājas speciālās ekonomiskās zonas  (SEZ) valde nolēmusi slēgt līgumus ar vairākiem Speciālās brīvās zonas uzņēmumiem par veiktajiem ieguldījumiem.

Kā žurnālistus informēja SEZ pārvaldnieks Jānis Lapiņš, SEZ SIA "Laskana" informējusi pārvaldi, ka laika posmā no 2016.gada 8.decembra līdz 2017.gada 31.martam plāno realizēt projektu "Vagonu iekraušanas iekārta" par kopējo summu 70 000,00 eiro. Izvērtējot iesniegtos dokumentus SEZ valde nolēmusi slēgt ar SIA "Laskana" līgumu par ieguldījuma projekta veikšanu.

Tāpat saņemts SIA "Ekers Stividors LP" iesniegums, kurā uzņēmums informē, ka laika posmā no 2016.gada 8.decembra līdz 2016.gada 31.decembrim plāno realizēt projektu "Beramkravu kompleksa tehnikas iegāde" par kopējo summu 304 325 eiro. Izvērtējot iesniegtos dokumentus, SEZ valde nolēmusi slēgt ar SIA "Ekers Stividors LP" līgumu par ieguldījuma projekta veikšanu.

Arī SIA "Caljan Rite-Hite Latvia" informējusi SEZ valdi, ka laika posmā no 2016. gada 8. decembra līdz 2016. gada 31. decembrim plāno realizēt projektu “Stacionārā urbjmašīna vītnes griešanai un urbšanai metālapstrādes iecirknī" par kopējo summu 9 000 eiro. Izvērtējot iesniegtos dokumentus, SEZ valde nolēma slēgt ar SIA "Caljan Rite-Hite Latvia" līgumu par ieguldījuma projekta veikšanu.