Desmit lielāko darījumu skaitā valstī vienā no marta nedēļām starp nekustamajiem īpašumiem Jūrmalā un Rīgā kā devītais iekļuvis arī zemes un ēku nekustamais īpašums Graudu ielā 31, Liepājā, liecina zemesgrāmata.lv statistikas dati.


Ar šo adresi zemesgrāmatā reģistrēti četri namīpašumi (iepriekšējās adreses: Pasta 28, Dīķa 13, Graudu 31/33) un zemesgabals 2363 kvadrātmetru platībā.

Šo nekustamo īpašumu 4. martā par 390 000 eiro no Arņa Grundberga un SIA "Omnium Plus" (patiesā labuma guvējs – Justs Nikolajs Karlsons) iegādājies pazīstamais Liepājas uzņēmējs Juris Aizezers. Ēkās atrodas veikals "Otrā elpa", autoskola, "Liepājas datoru centrs" un citi nomnieki, ar kuriem jaunais īpašnieks saglabājis nomas attiecības.


Savukārt nedēļā no 13. aprīļa līdz 19. aprīlim desmit valstī lielāko darījumu skaitā iekļuvis 15. aprīlī zemesgrāmatā reģistrētais zemes un ēkas nekustamā īpašuma pirkums Vecajā ostmalā 29, šajā adresē atrodas viesu nams un restorāns "Libava".


Darījuma summa – 495 798,23 eiro, aizvadītajā nedēļā ir trešā lielākā valstī.

Kā redzams no zemesgrāmatas nodalījuma, šajā gadījumā pircējs bijis viesu nama "Libava" īpašnieks Andris Skrūskops kā fiziska persona, kurš iegādājies 9/16 daļas nekustamā īpašuma no SIA "SB" (patiesā labuma guvējs – Andris Skrūskops).