23. septembrī irliepaja.lv bija publicēts Gunāra Silakaktiņa viedoklis par Liepājas domes deputātu, kā arī citu Latvijas politisko partiju  vēsturisko amnēziju.

Runa bija par tādiem latviešu tautas patriotiem, kā Liepājas bijušais mērs Ēvalds Rimbenieks. Stāsts bija par  pamestajām  baznīcas drupām Smaižos, netālu no Gramzdas. Šī dievnama celtniecību pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados par saviem līdzekļiem atbalstīja toreizējais pilsētas mērs Rimbenieks, kurš pēc tam tika nomērdēts badā Krievijas lēģeros.

Pēc šīs publikācijas Gunārs Silakaktiņš un portāla redakcija ir saņēmusi vairāku sašutušo  Nacionālās apvienības (NA) Kurzemes reģiona deputātu kandidātu  telefona zvanus ar pārmetumiem par NA kā politiskā spēka nicīgu nopulgošanu un apgalvojumiem, kas neatbilstot patiesībai. Piemēram, publikācija radot divdomīgu iespaidu par NA jauniešu organizētajiem Karoga braucieniem un Spēka dziesmu vakariem.

Taču NA biedri, pa tālruni daloties viedokļos par publicēto, sevišķi dusmīgi bijuši, ka Gunārs Silakaktiņš atļāvies nievīgi izteikties par NA  Kurzemes vēlēšanu saraksta līderi Iesalnieku, kurš  "sēžot Latvijas tieslietu ministram pie labās rokas, un, būdams NA biedrs, publiski bijis par "advokātu" norvēģu masu slepkavam  Breivīkam".

Portāls irliepaja.lv nekādi nevar piekrist šiem dažu NA Saeimas deputātu kandidātu uzskatiem, ka Gunāra Silakaktiņa viedoklis ir naida kurināšana pret NA. Tajā pašā laikā esam pārliecināti, ka NA nav vienīgā no latviskajām partijām, kura augsti tur nacionālās idejas. Iespējams, saturiski pat vēl augstāk.