Sevi par neatkarīgu dēvējošais laikraksts „Kurzemes Vārds” pirmdien veltījis daudz pūļu, lai liepājniekus informētu par satiksmes negadījumu, kurā biju iesaistīts.

Apbrīnojamas bijušas laikraksta darbinieku pūles un laiks, kas veltīts, lai sīki izzinātu, kādās avārijās esmu iekļuvis pirms septiņiem un deviņiem gadiem. Tas nekas, ka šajos negadījumos biju iesaistīts kā cietušais.

Apbrīnojama arī tik liela resursu koncentrēšana uz viena opozīcijas deputāta skrupulozu autovadītāja braukšanas stila izpēti, apklaušinot liepājniekus pat par tādām niansēm kā pagriezienu signāla “regulāra” ignorēšana – tiešām pētījumu vērta tēma.

Paldies, protams, par tik lielu uzmanību manis izraisītajam satiksmes negadījumam. Tāpat apsveicami, ka laikraksts, šefredaktora A. Remesa vadībā, beidzot ķēries klāt pētnieciskās žurnālistikas žanram.

Tikai nav skaidrs, kāpēc „Kurzemes Vārds” joprojām nav saviem lasītājiem atklājis Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas apkopotos 2012.gada sociāli ekonomiskos datus par Latvijas lielākajām pilsētām, kas nepārprotami liecina par Liepājas ekonomisko AVĀRIJU. Avāriju, pie kuras ilgstoši vainojama domes valdošā koalīcija.

Pieļauju, ka to varētu izskaidrot ar „Kurzemes Vārda” vadības kautrību.

Jo “cūcīgi” taču ir pārmest saviem “maizes tēviem”.

 


Teritorijas attīstības līmeņa indekss.


Pamatbudžeta ieņēmumi uz vienu iedzīvotāju.


Trūcīgo iedzīvotāju skaits procentos.


Atkritumu izvešanas tarifi.