Piedāvājam Liepājas "ārštata korespodenta", bijušā liepājnieka un Latvijas patriota Linarda Grantiņa jaunāko vēstījumu no portāla "Tautas tribunāls".

Grantiņa ziņojumā teikts:

"Tas ir cionistu pakļāvībā esošajai LR DP karsts darba laiks. Ir jāskalda latviskās partijas, lai pie varas varētu kaut cik demokrātiskā ceļā paturēt savējos – bijušos komunistus- KGBistus un kolonistus. Šajā rakstā runāšu par Liepāju. Liepājas DP ir pilnīgā krievžīdu kontrolē, kurā strādā zemiski lopi, kuri veic arī pasūtījumu slepkavības. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā viņi visi bez izņēmuma tiks sodīti līdzīgi Jekelnam un viņa bandai. Šos noziedzniekus es esmu izbaudījis uz "savas ādas", un tāpēc es par viņiem spriežu tā, kā es pašreiz spriežu. Šoreiz neapstāšos pie Liepājas DP kā bandītiska veidojuma, bet runāšu par viņu darbu, kas attiecas uz kūdīšanu pret visu latvisko. Par Sesku un viņa ciešajiem kolēģiem no Saskaņas rakstīšu tuvākajās dienās.

Iepriekšējās vēlēšanās, lai neļautu savākt vajadzīgo balsu skaitu Nacionālai apvienībai-VL! Liepājas nodaļai (Liepājniekus nesalīdzināsim ar Rīgas bandu), tika Ivara Kesenfelda vadībā saorganizēta provokator-partija  ar Viktoru Birzi priekšgalā.

Sekoja totāla izgāšanās, protams, kā partijai, nevis kā šķēlējiem.

Šogad tas viss atkal tiek atkārtots, bet jau ar interesantākiem "elementiem". Toreiz partijas nosaukums bija MŪSU ZEME un tā ieguva 1%, bet VL! 4,87%!!! Tātad, DP savu uzdevumu izpildīja, VL! netika ievēlēta un Sesks ar Hadaroviču varēja turpināt genocīdu pret latviešu tautu. Par šo noziegumu tiesas priekšā būs jāstājas U. Seska teatralizētajam pretiniekam Ivaram Kesenfeldam. Kas attiecas uz mani – L. Grantiņu, tad es viņam pieprasīšu ASM! Tas ir un paliek genocīds – kalpošana cionistiem un tāpēc sodam jābūt adekvātam pastrādātajam noziegumam!

Šajās vēlēšanās nāk klāt žīd-boļševiku triks.

Nacionālā savienība "Taisnīgums" skan līdzīgi Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!". Paviršāks vēlētājs "bez pūlēm" var šos nosaukumus sajaukt.

Ar to jau žīdiskajai DP ar V. Birzi (Statūjevu) priekšgalā vēl ir par maz! Viņi šajā klon-parazīt-partijā atrod kādu Mārci Butānu! Mēs zinām, ka Liepājas nodaļas Nacionālās apvienības vadītājs ir Arturs Butāns. Tātad, mūsu tautas slepkavas ir pamatīgi piestrādājuši, lai neļautu Liepājas Domē iekļūt Arturam Butānam.

Partiju nosaukumi tiek uztaisīti līdzīgi, un kandidātu uzvārdi vienādi!!!

Nekur tu, Birze, neizspruksi…  . Ar šausmām vari iedomāties to dienu, kad tev būs jāierodas 18. novembra LR DP.

Par Arturu Butānu es runāšu vairāk, kad pieskaršos Seka, Vilnīša un Hadaroviča personībām.

Šeit varam lasīt vairāk par Birzes un citu čekas parazītu darbību pret H-86 un L. Grantiņu.

Par Liepājas mafiju un Kesenfeldu šeit.

12.05.17 L. Grantiņš

P.S.
Vēl tikai kāds "sīkums". Kā tika veidots "latvju varonis-disidents" Viktors Birze (tas pats Statūjevs)? Daudzus gadus atpakaļ pie Tores dzelzceļa stacijas atzīmēja latviešu tautas deportācijas dienu. Runātājs bija arī "mūsu" Birze. Nekas jau tāds netika sacīts, kas jau nebūtu neskaitāmas reizes dzirdēts Atmodas laikā. Neviens par to netika nedz arestēts, nedz gar "zemi gāzts"! Un tad nez no kurienes uzradās "brīvās Latvijas (4.maija kliķes)" policija  un pietiekoši brutāli "sasēja runātāju"!!! Lūk, tad arī dzima "mūsu" varonis. Visur skandināja Birzes vārdu, protams, jau ar varoņa pieskaņu. Krievžīdiskā DP vienā gājienā "nošāva divus zaķus". Tika radīts jaunais viltus varonis un diskreditēta Latvijas policija!

Vēl arī rodas jautājums, ko pie provokatora "birzes" meklē Normunda Krafta dēls: Kristers Krafts – matemātikas un fizikas skolotājs, arī viens no populārākajiem Liepājas gidiem?

Ar Normundu Kraftu man ir radusies konflikta situācija.

Laikam jau viss "nostājas savās vietās": avis pie avīm un vilki pie vilkiem, nodevēji pie nodevējiem… ".