Sestdien, 9.februārī, Juliannas pagalmā norisināsies jauni tematiski svētki – Ziemas festivāls. Plašā kultūras programmā varēs baudīt īstu svētku atmosfēru un uzzināt, kā māksla šķeļ ledu.

Atklājot jaunus tematiskos svētkus, Ziemas festivāla programma visas dienas garumā, no pulksten 11 līdz pulksten 18, ir veidota īpaši koša un daudzveidīga, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Festivālā krāšņus priekšnesumus sniegs mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, kā arī grupas "Flame & The Rolltones" un "Neon Saturdays". Apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur ikviens varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju. Svētku noskaņu veidos dažādas ielu mākslas performances, tiks izspēlēti dažādi konkursi un loterijas. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava, orientēšanās, svētku zupas gatavošana un degustācija, kā arī daudzas citas aktivitātes.

Pasākuma programma aplūkojama pašvaldības mājaslapā.

Festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms un Gypsy Camp, tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā: Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā promenādes daļā.

Ziemas festivāla apmeklētājus sagaida vēl viens pārsteigums – festivāla ietvaros kultūras namā "Wiktorija", Graudu ielā 36/38, Latvijas Kultūras akadēmijas studiju programmas "Dramatiskā teātra aktiera māksla" 4. kursa studenti demonstrēs divas izrādes: pulksten 13 leļļu izrādi bērniem un vecākiem "Mazā raganiņa", bet pulksten 18 objektu teātri jauniešiem un pieaugušajiem "Neatkarības smarža" (vecuma ierobežojums: 14+). Abas izrādes apmeklētājiem ir bezmaksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu ziemasfestivals2019@gmail.com.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv un pašvaldības sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.