Lai paplašinātu ūdens tūrisma iespējas Liepājā aktīvajā tūrisma sezonā, uzņēmums "Water Sledge" liepājniekam un pilsētas viesiem piedāvā iespējas uz kuģīša katamarāna baudīt ekskursijas Tirdzniecības kanālā, ostas akvatorijas teritorijā un Liepājas ezerā trīs dažādos regulāros maršruta izbraucienos, kā arī piedāvā iespēju doties individuālos izbraucienos, lai nosvinētu svētkus vai pabūtu kopā ar draugiem un ģimeni. Jaunie ūdenstransporta līdzekļi savus viesus ikdienu sagaida Liepājas Jahtu ostā.

"Šāda veida kuģītis katamarāns šobrīd ir pieejams tikai Liepājā, un tas veidots, lai uz klāja vienlīdz komfortabli var nokļūt arī cilvēki ratiņkrēslos. Ik dienu Jahtu ostas teritorijā viesus gaida jaunie un ērti aprīkotie katamarāni, kura sienas un jumta konstrukcijas ir ērti noņemamas, pielāgojoties viesu vēlmēm un laikapstākļiem," ar jauno pakalpojumu iepazīstina "Water Sledge" pārstāvis Vilnis Brikmanis.


"Water Sledge" komandā aktīvi strādā trīs liepājnieki, kuri kuģīšiem katamarāniem devuši vārdus "My Story" un "Trip History". "Mana ģimene ar zvejniecības jomu ir saistīta jau trīs paaudzēs, tāpēc jūra, vēsture, ceļojumi, darbs un atpūta uz ūdens ir manas pamatvērtības un dzīvesveids. Kopā ar domubiedriem šis ir mūsu pirmais šāda veida projekts, bet nākotnes plānos ir turpināt attīstīt aktīvas atpūtas iespējas, jo dzīvojam unikālā pilsētā starp jūru un ezeru. Šīs dabas dotās vērtības ir jāizmanto," papildina V.Brikmanis.

Izbraucieni ar kuģīti katamarānu notiek kuģa kapteiņa pavadībā, un peldierīce ir aprīkota ar glābšanas vestēm gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kopumā uz katamarāna ērti var justies 12 personas. Ar regulāro izbraucienu laikiem var iepazīties "Water Sledge" Facebook kontā, kā arī klātienē Jahtu ostas teritorijā.

Projekts ir īstenots, saņemot atbalstu no Zemkopības ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, biedrības "Liepājas rajona partnerība", ALTUM un Liepājas valstpilsētas pašvaldības.