Lai veicinātu aktīvu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā, iepazīstot Liepājas pilsētu un izmantojot mūsdienu rīkus un spēles elementus, no 17. līdz 30.oktobrim norisināsies orientēšanās spēle "Hei, Liepāja! 2.0", kurā piedaloties būs iespēja atklāt pilsētu no jauna.

Spēle "Hei, Liepāja! 2.0" ir izaicinājums liepājniekiem pievērst uzmanību un uzzināt vairāk par vietām, kurām ikdienā pasteidzamies garām, un to darīt interaktīvā un jautrā veidā – pildot uzdevumus, atminot mīklas un atšķetinot pavedienus, kas atspoguļoti ar attēlu un atjautības uzdevumu palīdzību.

Spēles kopējā distance ir 5,1 kilometri un kopā ar uzdevumu izpildi aizņems aptuveni divas līdz divas ar pusi stundas (atkarībā no dalībnieku skaita un vecuma komandā). Komandā jābūt vismaz 3 dalībniekiem. Kopā atklājot trīspadsmit atrašanās vietas Liepājas teritorijā. Par katru izpildītu uzdevumu komanda saņem attiecīgu punktu skaitu. Trīs veiksmīgākās komandas iegūs vērtīgas balvas.

Spēle norisināsies 2 nedēļas – no 17. līdz 30.oktobrim. Dalība spēlē ir bez maksas. Spēles sākums ir pie Liepājas teātra.

Kā spēlēt?
1. Vienas komandas dalībnieks lejupielādē aplikāciju Actionbound.
2. Spied "SCAN CODE" un noskenē QR kodu no afišas.
3. Spied "START BOUND", kad esi gatavs sākt.
4. Pievieno komandas nosaukumu un komandas biedru vārdus.
5. Jums jāpiekrīt spēles noteikumiem, to dariet nospiežot "WE AGREE"
6. Pabeidzot spēli, spied "START UPLOAD", lai augušupielādētu savus foto, video, audio. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams internets.

Spēli lietotnē iespējams lejupielādēt iepriekš un spēlēt jebkurā sev, draugiem un ģimenes locekļiem pieejamā laikā.

"Hei, Liepāja! 2.0" ir aktīvs veids, kā jauniešiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku atrodoties ārpus mājas.

Orientēšanās spēles rezultāti tiks publicēti 4. novembrī "Jauniešu māja" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākumu rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja", informē tās vadītāja Ance Medne-Strazda.