Papildināts. Daudzkārt rakstīts par ķibelēm ar laikrādi pilsētas centrā, kurš reklamē firmas "Fazer" vārdu. Nu tam vienā pusē "pazuduši" pulksteņa rādītāji.

Skatoties uz pulksteni no Tirgoņu ielas puses tas vairāk atgādina stēlu*, kas pilsētas centrā novietota par godu "aizgājējam" (firma "Fazer"?), nekā pulksteni, jo pulksteņa rādītāju nav.

Janvārī rakstījām, ka pulkstenis šajā pusē rāda aplamu laiku, un nu tas nerāda vispār neko.

Būvvaldes un Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam atbildēja: "Pagājušajā nedēļā viens no pulksteņa rādītājiem "buksēja". Visticamāk, ka tie noņemti labošanai. Par pulksteni visa atbildība joprojām ir "Fazer". Būvvaldei nav jāatbild par pulksteņa kopšanu vai labošanu. Viņi mūs nav arī informējuši par notiekošo."

Vaicāts, vai šāds objekts nedegradē pilsētvidi, Štāls atbildēja: "Ja īpašnieks veic remontu, tad kādas izmaiņas objekta izskatā uz kādu brīdi varētu arī būt".

* Sakrāls, memoriāls vai informatīvas nozīmes akmens stabs vai vertikāla akmens plāksne ar uzrakstu vai cilni.

Papildināts. Portāls saņēma "Fazer Latvija" interešu pārstāves Kristīnes Kārkliņas e-pasta vēstuli, kurā sacīts: "Atsaucoties uz šīs dienas rakstu portālā irliepaja.lv, vēlos jūs informēt, ka "Fazer Latvija" ir noslēdzis līgumu ar kompāniju SIA "First Service", kas apsaimnieko  "Fazer" pulksteni Liepājā. Šobrīd ir notikušas tehniskas problēmas ar pulksteņa mehānismu, taču viss jau ir nodots meistaru rokās un tuvākajā laikā pulkstenis atkal rādīs precīzu laiku.

Atvainojamies par radušos situāciju un neērtībām."