Vēsturiskās ēkas Zivju ielā 4 (uz fasādes gan redzams numurs 4/6) īpašnieki, rūpēdamies par pirmā stāva nomniekiem, galīgi piemirsuši ēkas augšstāvu, uz kura sakuplojuši... bērziņi.

Skaistais vēsturiskais sarkano ķieģeļu nams pirmajā mirklī izskatās sakopts un aprūpēts. Taču tikai līdz brīdim, kad skats paceļas augstāk par pirmo stāvu, ko aizņem veikali, “LMT” centrs u.c. nomnieki. Ēkas otrais stāvs nav apdzīvots, un, spriežot pēc logu stāvokļa, bet jo īpaši redzot, ka uz jumta karnīzes sakuplojis bērziņš un tam līdzās vēl pāris mazāki, ir skaidrs, ka kārtīga saimnieka ēkai nav.

Zemes gabals aptver 581 m2 platības un namīpašumu, kas sastāv no divām ēkām. Savulaik – 1994.gadā – īpašums denacionalizēts Ženēvā dzīvojošajai Sorelei Tankelei. Toreiz tas novērtēts 15 712 latu vērtībā.

Ar laiku īpašniece namu pa daļām iztirgojusi. Pirmie pircēji savukārt atraduši citus, un ne reizi vien. Šobrīd zemesgrāmatā fiksēti četri: Valērijs Igiševs, kuram pieder 35/130 daļas (iegādājies: 2013.gada 23.aprīlī par 36 980 latiem), SIA “Bruno,” kurai pieder 23/130 daļas (iegādātas 2014.gada 12.decembrī par 76 000 eiro), Jurijs Kijanovs, kuram pieder 17/35 daļas un Tatjana Moisejeva, kurai pieder 55/130 daļas.

Nekustamo īpašumu aģents Andrejs Džeriņš, kuram arī savulaik piederējušas šā īpašuma daļas, portālam atzina, ka esošie īpašnieki tik tiešām rūpējoties vienīgi katrs par savām iegādātajām telpām, bet nespējot sadarboties, lai uzturētu ēku kopumā.

Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam sacīja, ka par savu īpašumu ir jārūpējas īpašniekiem un valdītājiem, bet Pašvaldības policijai jāskatās, kā tiek ievēroti Liepājas saistošos noteikumi: Nr.34 Par teritorijas kopšanu un būvju uzturēšanu".