Ceturtdien pulksten 16.33 atkal tika saņemts izsaukums par atrastu dzīvsudrabu Karostā, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa.

Tikai šoreiz citā vietā – Atmodas bulvārī 21, Liepājā. To pastaigājoties bija pamanījusi kāda sieviete. Kopējais savāktais dzīvsudraba daudzums šajā vietā bija aptuveni 100 grami – tas tika nodots pašvaldības policijas darbiniekiem. Šis ir jau ceturtais izsaukums šajā nedēļā par atrastu dzīvsudrabu Karostas teritorijā. Plānots, ka šodien VUGD darbinieki kopā ar citiem operatīvajiem dienestiem apsekos minēto teritoriju vēlreiz.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests joprojām aicina Atmodas bulvāra iedzīvotājus būt uzmanīgus un nekavējoties ziņot, ja apkārtnē pamanāt dzīvsudrabu!

Vakar 17.35 tika saņemts izsaukums uz Stendera un Baznīcas ielas krustojumu Liepājā, kur dega ceļa zīme, 17.44 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13.oktobra 6.30 līdz 14.oktobra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 44 izsaukumus, no kuriem 21 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.