Liepājniece Astrīda S. sašutusi par nekopto un piegružoto teritoriju starp bērnudārzu "Dzintariņš" un lielveikala "XL Sala" kompleksu Klaipēdas ielā. Liepājnieci satrauc šāda vide – izdrupušas betona plāksnes zem kājām, izdrupušu ķieģeļu apmale, tukšu pudeļu un gružu kaudzes, pūstošas dzeloņplūmes, un tam visam garām staigā bērni no Dzintaru ielas un Siguldas ielas daudzstāvu namiem, kas iet gan uz bērnudārzu, gan Liedaga vidusskolu, gan jauno Tenisa halli."Ko mēs viņiem mācām? Vai tā mēs audzinām jauno paaudzi?" – vaicā Astrīda.Portāls irliepaja.lv lūdza komentāru Pašvaldības policijai (PP), kurai šādām nesakoptām teritorijām būtu jāpievērš uzmanība. Atbildi sniedza PP pārstāvis Kaspars Vārpiņš:


"Šī teritorija ir projektēta neizbūvēta iela. Vakar tieši mūsu darbinieki konstatēja, ka tur ir izveidojusies piegružota teritorija, un nodeva informāciju atbildīgajiem par šīs neizbūvētās ielas apsaimniekošanu, un, ja ne šodien, tad ļoti tuvā laikā tur tiks sakopts".Pēc kadastrs.lv datiem šobrīd nesakoptās teritorijas adrese ir Liedaga iela 6a.


Portāls irliepaja.lv pirms gada jau rakstīja, ka SIA "JOE" pēc pašvaldības pasūtījuma gatavo Liedaga ielas pārbūves projektu. Projekta risinājums paredz pilnu Liedaga ielas segas konstrukcijas pārbūvi. Saskaņā ar ieceri Liedaga ielā 6A diemžēl plānots nocirst arī 34 kokus – vienu pīlādzi, vienu sarkano ozolu, piecas parastās kļavas, vienu osi, 12 vītolus, 10 blīgznas, trīs bērzus un vienu apsi.