Liepājas teātris pats šoreiz talkā nepiedalīsies, taču aicina citus to darīt un iegādāties lētākas biļetes uz izrādi "Spēlē, Spelmani!"

Sestdien, 21. aprīlī, no pulksten 9 līdz 15 vienlaicīgi visā Latvijā notiks Lielā talka. Pagājušajā gadā Lielajā talkā piedalījās arī Liepājas teātris, sakopjot kanālmalas abas puses. Paši teātra darbinieki šogad talkā piedalīties nevarēs, jo 21. aprīlī Liepājas teātris viesosies Latvijas Nacionālajā teātrī un paralēli mēģinās stāstu par kādu mīlestību „Trīs draugi”, kuram pirmizrāde gaidāma jau 26. aprīlī. Tomēr teātris, atbalstot talciniekus, piedāvā 3. maijā apmeklēt izrādi „Spēlē, Spēlmani!”, iegādājoties lētākas biļetes.

Šogad talkas atkritumi tiks vākti dzeltenos maisos, kurus ikviens talkotājs varēs saņemt reģistrētajās talkas norises vietās. Nofotografējoties pie dzeltenā atkrituma maisa, un fotoaparātā vai mobilajā telefonā parādot fotogrāfiju kasierēm, varēsiet Liepājas teātra kasēs iegādāties biļeti uz 3. maija izrādi tikai par Ls 4 jebkurā zāles vietā.

Papildus visi, kas savas fotogrāfijas līdz 3. maijam iesūtīs arī elektroniski (uz e-pastu – jevgenija.skoraja@liepajasteatris.v), piedalīsies izlozē. Viens no visiem talkotājiem iegūs ielūgumu divām personām uz kādu no Liepājas teātra izrādēm maijā. Sūtot fotogrāfiju, norādies savu vārdu/uzvārdu un telefona numuru, lai varam ar jums sazināties. Fotogrāfijas varēs aplūkot Liepājas teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv.