Sestdien, 11.septembrī, pulksten 14 norisināsies izzinošs velobrauciens "Kaimiņu būšana", kas ir turpinājums biedrības "Radi Vidi Pats" īstenotā projekta "Radi Liepāju pats" nesen notikušajam sarunu vakaram ar tādu pašu nosaukumu, informē projekta sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze More.

Velobrauciena mērķis ir apzināt dažādas Liepājas pilsētas vietas, kvartālus, ielas u.c., kurā veiksmīgi sadzīvo kaimiņi ar dažādām interesēm. Vai tā ir koncertzāle un apkārtējo māju iedzīvotāji, liela ražotne un tai tuvumā dzīvojošie – kaimiņu būšana ir nozīmīga katrā no šīm vietām. Biedrība Radi Vidi Pats aicina iedzīvotājus iepriekš iesūtīt labās un arī sliktās prakses piemērus, kurus velobrauciena laikā būtu vērts apciemot un savstarpēji izrunāt. Piemērus var sūtīt uz info@radividipats.lv.

Velobrauciena sākums – "Juliannas pagalmā" pulksten 14. Pasākuma laikā visiem dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Ārkārtīgi sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts.

Velo braucieni notiek projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu "Radi Liepāju pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti "Radi Vidi Pats" un Aktīvo iedzīvotāju fonda komunikācijā.