No otrdienas, 28.aprīļa, tiks slēgta satiksme Ganību un Kungu ielas krustojumā. Paredzēts, ka krustojums satiksmei būs slēgts līdz 25.maijam, informē pašvaldība.

Slēgto posmu varēs apbraukt pa Zirņu ielu, kur posmā no Jaunās ielas līdz E. Veidenbauma ielai būs organizēta divvirzienu satiksme. Satiksmes dalībnieki aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi norādēm un ceļa zīmēm.

9. un 9.a maršruta autobuss slēgto krustojumu apbrauks pa Bāriņu ielu. Pagaidu pieturvietas ir izvietotas starp Baznīcas ielu un A. Pumpura ielu (virziens no slimnīcas uz M. Ķempes ielu), kā arī Kungu ielā (pirms krustojuma ar Bāriņu ielu) un Bāriņu ielā (pirms Valsts policijas ēkas) (virziens no M. Ķempes ielas uz slimnīcu). Ganību ielas rekonstrukcijas laikā šī maršruta autobusi nepieturēs pieturvietās "Jaunā iela", "Baznīcas iela" (Ganību ielā),  "Kungu iela", "Dārza iela", "Jaunā iela" un "Ādu iela".

Būvuzņēmējam darbu laikā iespēju robežās jānodrošina zemesgabalu īpašniekiem piekļūšana savam īpašumam, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem – caurbraukšana un piekļūšana zemesgabaliem, kā arī gājēju droša pārvietošanās.

Pateicoties finanšu ietaupījumam, būvdarbi objektā "Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai, Liepājā" tiek veikti projekta "Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā" ietvaros.

Līguma slēgšanas tiesības iepirkuma konkursa rezultātā ir piešķirtas SIA "Aizputes ceļinieks", kas darbus veiks par kopējo līgumcenu 753 521,00 EUR. Tiek plānots, ka Ganību ielas rekonstrukcijas darbi ilgs līdz 2015. gada 30. jūnijam.

Ganību ielas rekonstrukcija posmā no Jaunās ielas līdz Kungu ielai tiek realizēta ERAF līdzfinansētā projekta “Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija" (projekta ID.Nr. 3DP/3.2.1.2.0/10/APIA/SM/010) ietvaros.

Projekta "Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā" ietvaros līdz šim pabeigti būvdarbi sekojošos objektos: "Ganību ielas rekonstrukcija posmā no M.Ķempes ielas līdz Klaipēdas ielai, Klaipēdas ielas rekonstrukcija posmā no Ganību ielas līdz pilsētas robežai", "Brīvības ielas renovācija un inženiertīklu rekonstrukcija" un "Luksoforu izbūve Brīvības un Grobiņas ielu krustojumā".