No 1. maija jau tradicionāli tiks veiktas izmaiņas 8. un 12. maršruta autobusu kustības sarakstā, pielāgojot to sezonālajam pieprasījumam. Atsevišķi 12. maršruta reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai, savukārt 8. maršruta autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi.
 
Savukārt pasažieru ērtībām no ceturtdienas, 30.aprīļa, autobusu pieturvieta, kas atrodas Brīvības ielā pirms Esperanto ielas, pie veikala "Krāsas un lakas" (ar nosaukumu "Esperanto iela"), tiks pārcelta līdzās ledushallei. Tas nozīmē, ka sabiedriskais transports, sākot ar ceturtdienu, pieturēs jaunajā pieturvietā.

Autobusu pietura uz citu vietu pārvietota atbilstoši Liepājas pilsētas domes Transporta infrastruktūras komisijas lēmumam. Pieturvieta pie Esperanto ielas nebija atbilstoši labiekārtota un ierobežotā platība neļāva veikt šādu labiekārtojumu arī perspektīvā. Jaunajā pieturvietā ir uzstādīta nojume un pieturas paplašinājums marķēts ar ceļu horizontālajiem apzīmējumiem.

Darba svētkos, 1.maijā, un Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Šajā dienā sabiedriskajā transportā būs derīgas abonementa biļetes katrai dienai un dienas vidum, bet nebūs derīgas abonementa biļetes darba dienām.
 
Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra, Jūrmalas ielā 23, ceturtdien, 30.aprīlī, būs atvērta līdz pulksten 16, savukārt 1. un 4.maijā aģentūra nestrādās.

Atgādinām, ka ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas stāvokli ar mērķi ierobežot "Covid-19" izplatību, un, lai pēc iespējas mazinātu iedzīvotāju pulcēšanos un kontaktēšanos, pasažieri aicināti ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu arī šajās svētku dienās. Ja tomēr sabiedriskā transporta izmantošana nav atliekama, pasažieri aicināti ļoti rūpīgi vērtēt transportlīdzekļa piepildījumu un nekāpt transportlīdzekļos, kuros nav iespējams ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, bet sagaidīt nākamo reisu vai jau laikus, zinot situāciju, izvēlēties reisu iepriekš.

Aktuālākajai informācijai par sabiedrisko transportu sekojiet līdzi aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".