Maijā SIA "CTB" vīri dūšīgi pastrādājuši Pērkones ielā – tur darbi notiek atbilstoši grafikam, portālam irliepaja.lv sacīja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Iepriekšējās divās nedēļās


kāpu aizsardzībai tika uzstādīti zaru pinumi abās pusēs Pērkones ielas izejai uz pludmali, kā arī sagatavots pamatklājums, uz kuru pagājušajā nedēļā uzliktas betona plāksnes.

Šonedēļ turpināsies būvdarbi Pērkones ielas galā, vēsta Komunālā pārvalde, – šeit daļēji atjaunos pretī bijušajam atpūtas parkam "Pērkone" esošās autostāvvietas segumu, sakārtos satiksmes organizāciju, un izbrauktuvē uz pludmali pabeigs izbūvēt cieto segumu un nostiprinās kāpu nogāzes, lai mazinātu smilšu pārpūšanu. Pārvalde aicina ievērot transporta un gājēju kustības ierobežojumus, brīdinājuma zīmes un citas norādes. Līdz jūnija vidum gājēju kustība uz un no pludmales pa Pērkones ielas izeju atsevišķos brīžos būs aizliegta.


Šonedēļ notiks arī asfaltbetona klājuma atjaunošana Pērkones ielā posmā no Uliha ielas līdz Siguldas ielai.

Jau iepriekš portāls irliepaja.lv rakstīja, ka Pērkones ielas izejai uz pludmali būvdarbu termiņš ir jūnija vidus.


Iepirkumā par izejas uz pludmali ierīkošanu Pērkones ielas posmā no Siguldas ielas līdz liedagam pērnā gada nogalē uzvarēja SIA "CTB", kas piedāvāja līgumcenu – 55 992, 90 eiro bez PVN.