10.novembrī, slēdzot arhitektu Andra un Aijas Kokinu izstādi Olimpiskajā centrā, ir izskanējušas arī šā gada Arhitektūras dienas Liepājā. Dažādi pasākumi šogad pilsētā notika visu oktobri.

Mājas lapā www.liepaja.lv  sadaļā Būvvalde ikvienam interesentam ir pieejams šo Arhitektūras dienu apkopojums un Būvvaldes Pateicības raksts atbalstītājiem un dalībniekiem.

Pasākumu cikls, kura tēma šogad bija Pilsētas gars,  ietvēra četras dažādas arhitektūras izstādes, arhitektūras stundas pilsētas mācību iestādēs, skolēniem domātu arhitektūras ekskursiju un arhitektūras darbnīcu Liepājas skolotājiem, vidi veidojošo profesiju kluba V10 biedru un draugu sarunas par pilsētvides aktualitātēm, kas veltīta kluba dibinātāja Vernera Pīlēna (1947–2008) atcerei, kā arī, 26.oktobrī, jau trešo reizi rīkotos Berči lasījumus — plašam interesentu lokam domātu konferenci, kas bija veltīta kultūras un izglītības arhitektūrai.

Katrs, kurš netika uz Berči lasījumiem vai katrs, kurš vēlas atsvaidzināt atmiņā lasījumos klātienē redzēto un dzirdēto, ar lektoru sagatavotajiem prezentāciju materiāliem var iepazīties mājas lapā www.liepaja.lv  sadaļā Būvvalde/Arhitektūras dienas.

Turpat – arī Arhitektūras dienu informācijas apkopojums un rīkotāju pateicības raksts visiem šī projekta realizācijas atbalstītājiem un palīgiem, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.